Uci Gran Fondo Bisiklet Yarışı - Türkiye

Nirvana Uci Gran Fondo Antalya 2022 Bisiklet Yarışı

Nirvana Uci Gran Fondo yarışı Nirvana iş birliği ile 2022 yılında 2. kez Antalya’ da start alacak. Yarışın ana sponsoru olan Nirvana Cosmopolitan otelleri geri sayıma başlayarak siz katılımcılar için hazırlıklarına başladı. Yakında basın toplantısı düzenleyecek ve detaylarda paylaşılacaktır. Nirvana Uci Gran Fondo Antalya 2022 yarışı için farklı kategorilerde bisiklet rotaları çıkarılmış ve web sayfasına haritalar eklenmiştir.

Nirvana Uci Gran Fondo Antalya 2022 Yarış Tipleri

  • Zamana Karşı
  • Kısa Parkur Yarışı
  • Uzun Parkur
  • Zamana Karşı + Kısa Parkur
  • Zamana Karşı + Uzun Parkur yarışı olmak üzere kategorilerde yarışa katılım sağlayabilirsiniz.

Nirvana Uci Gran Fondo Antalya 2022 yarışı için başlangıç noktası Nirvana Cosmopolitan oteli olacaktır. Kundu bölgesinde start alacak yarış Nirvana otelinin önünde başlayacaktır. Hem başlangıç noktasının geniş olması hem organizasyon alanının burada olması hem de konaklama için Nirvana’ nın hazırladığı oda paketlerini değerlendirebilirsiniz.

Nirvana Uci Gran Fondo Antalya Zamana Parkur

Uci Gran Fondo Antalya 2022 - Zamana Karşı
Uci Gran Fondo Antalya 2022 – Zamana Karşı

Kısa parkur bisiklet yarışı için yol mesafesi 20 km olacaktır. Yarışın ilk günü start alacak olan time trial zamana karşı bisiklet yarışı için uluslararası alanda yarışmacılar gelecektir. Aynı kulvarda birçok farklı ülkeden sporcular ile kendinizi deneyemleceğiniz harika bir ortam olacaktır. Kasım ayında yapılacak olan uci gran fondo Antalya hava durumu ile de yarış için güzel bir atmosfer oluşturacaktır. Kasım ayında yapılacak olan Uci Gran Fondo sizlere yazdan kalma bir iklim ortamı sunacaktır.

Uci Gran Fondo Antalya 2022 – Kısa Parkur

Kısa parkur gene Nirvana Cosmopolitan oteli önünden başlayacaktır. Kısa parkur için oluşturulan yol güzergahı ortalama 68 Km olacaktır. Çıkışınız 195 metre iken inişiniz 194 metr

Uci Gran Fondo Antalya Kısa Parkur
Uci Gran Fondo Antalya Kısa Parkur

e olacaktır.

Uci Gran Fondo Antalya 2022 – Uzun Parkur

Nirvana Uci Gran Fondo Antalya 2022 - Uzun Parkur
Nirvana Uci Gran Fondo Antalya 2022 – Uzun Parkur

Nirvana Uzun Parkur Antalya bisiklet yarışması ortalama 104 km mesafede olacaktır. Çıkış 480 metre iniş 478 metredir. Özellikle uzun parkur yarışı için birçok yabancı katılımcı olacaktır. Hem takım olarak gelecek misafirlerimiz olacak hem de bireyselde yoğunluk olacaktır.

Uci Gran Fondo sponsorları arası Nirvana Cosmopolitan ana sponsor olarak yerini almaktadır. Sağlık sponsorluğunu Anadolu Sağlık grubu sağlamaktadır. Ayrıca Gold sponsorlar arasında Corendon Havayolları bulunmaktadır. Özellikle bisiklet dostu Ag Tohumda Sponsorlar arasında yerini almaktadır.

Uci Gran Fondo yarış ücretleri yerli misafirler için daha uygundur. Zamana karşı yarış 250 tl iken, kısa parkur yarışı 350 tl dir. Long race Uzun parkur 450 tl olarak fiyatlandırılmıştır. Zamana karşı ve Kısa parkur 500 tl zamana karşı ve Uzun parkur ise 700 tl dir. Kayıt olamak için tıklayabilirsiniz. Erken kayıt fırsatları için her zaman uci gran fondo sitesini takip edebilirsiniz. Yarış öncesi kayıt çıktığında belirli oranda indirim yapmakta ve sizde bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Gran Fondo Antalya yarışı için biran önce sizde kaydınızı yaptırabilirsiniz. Yarış kayıtları ortalama 1 hafta kala kapanacaktır. Antalya’ ya bağlı Kemer gezilecek yerler için tıklayabilirsiniz.

Leave a Reply

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. You are requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice or explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *

© 2013 - 2024 Gezginkolik.com