Teknede Kahvaltı Turu

Teknede Kahvaltı Turu

İstanbul’un enfes Boğazın’ da teknede kahvaltı turu yapmaya ne dersiniz? Tarihi İstanbul Boğazın’ da sizlere özel yatlarımızla hizmet vermekteyiz. Sizlere özel kahvaltı çeşitlerimiz ile turumuzu süslemekteyiz. Turumuz genellikle 2 saat sürmektedir. Kahvaltı turumuz Haliç lokasyonundan başlamaktadır. Boğazın en önemli bölgelerini göreceksiniz. Turumuzda sizlere özel servis vermekteyiz. Kahvaltı turumuzun ek hizmetleri hakkında bizlere ulaşabilirsiniz. Transfer hizmetimiz, keman dinletisi, profesyonel fotoğraf çekimi, tekne süslemesi gibi ek paketlerimizde mevcuttur. Bu keyifli turumuz için erken rezervasyon yapmanız sizler için daha avantajlıdır. Sizlere özel yat modellerimizi sunmaktayız. Ayrıca kahvaltı yaparken kendi dilinizdeki profesyonel rehberimiz boğazın tarihi bölgelerini anlatmaktadır.

WhatsApp tan +905413422105 yazabilirsiniz. Yada +905413422105 nolu numaradan arayabilirsiniz.

Teknede Kahvaltı Turu için Seçenekler

Teknede Serpme kahvaltı;

Zeytin, peynir çeşitleri, reçel çeşitleri, bal, kaymak, çikolatalı fındık ezmesi, patates kızartması, sosis, tereyağı, haşlanmış yumurta, salata, domates, biber olarak sıralanır kahvaltılıklarımız da börek, poğaça, simit, mısır gevreği, kek, menemen, omlet ile sıralanır.

Teknede Kahvaltı Turu
Teknede Kahvaltı Turu

Teknede kahvaltı turu sizlere özel bir şekilde hijyenik ortamda hazırlanmaktadır. Özel bir şekilde de servis edilir. Boğazda kahvaltınızı yaparken ayrıca yatlarımızda olan ses sistemlerimiz ile de dilediğiniz müziği dinleyebilirsiniz. Tur sırasında ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaktır. Ek kahvaltı çeşit istekleriniz olursa da bize önceden bilgi vermeniz yeterlidir. Kahvaltı turumuz sizlere göre şekillenebilmektedir. Turumuzda Boğazın en önemli lokasyonlarını görmüş olacaksınız. Rotamız Haliçten Başlayarak, Karaköy, Galata Port, Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı, Bebek, Rumeli Hisarı ile devam etmektedir. Bu rotamız Avrupa bölgesi rotamızdır. Yatımız sonrasında Asya bölgesi rotamızı izlemektedir. Aysa bölgesi rotalarımız ise şu şekildedir. Anadolu Hisarı, Sabancı Öğretmen Evi, Kuleli Askeri Lise, Beylerbeyi Sarayı ve Kız kulesidir. Yatımız önemli bölgelere geldiğinde ufak molalar verecektir. Bu sırada sizler dilediğiniz gibi fotoğraf çekebilirsiniz.

Rehber Eşliğinde Teknede Kahvaltı Turu

Teknede kahvaltı turu boğazı önemli Bölgelerinizi seyrederken ayrıca kendi dilinizde olan rehberimizden boğazın önemli tarihini öğreniyor olacaksınız. Yatımız seyir halindeyken kaptanımız Boğazın önemli bölgelerinde yavaşlayacaktır. Sizlerde bu arada fotoğraf çekimlerinize yeterince zaman ayırmış olacaksınız. Rehberimizde size fotoğraf çekimlerinizde ve önemli bölgeleri anlatarak sorularınıza cevaplayacak. Kahvaltı sonrasında sizlere soft içecek ikramlarımızda olacaktır.

Yatta Kahvaltı Turu
Yatta Kahvaltı Turu

Yatlarımız lisans ve sertifikası turlar için uygundur turizm lisansları sahiptir. Mürettebatımız sizlere tur sırasında yardımcı olacaktır. Kaliteli ses sistemlerimiz ile dilediğiniz şarkıyı açıp eğlenebilirsiniz. Sizlere özel bu turumuz için ek istekleriniz olursa öncesinde bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Sizlere özel tekne süslemelerimizde mevcuttur. Teknede kahvaltı turu ek paketlerimizden biri olan Fotoğraf Çekimi ekibimiz video ve fotoğraf çekimleri ile de Sizleri yönlendirecektir.

Yatta Kahvaltı Turu Lokasyonlarımız

Avrupa Bölgesi Rotamız;

Teknede kahvaltı turu yatlarımız genellikle haliçten başlar haliç boğazın en güzel bölgelerindendir. Tur öncesi dilerseniz Haliç manzarasının tamamını Pierre Loti tepesinden görebilirsin Haliç merkezi bir bölgedir. Haliçte Cibali Tramvayı, Haliç Metrosu Gibi Ulaşımın kolay olduğu bölgelerdendir. Tabi ki bizim Transfer imkanlarımızda mevcuttur.

Bir sonraki lokasyonumuz Karaköy, yatımız Karaköy köprüsünden devam ederek Galata Port’a doğru devam etmektedir Karaköy Manzarası Galata kulesini de barındırmaktadır. Seyir Halinde olan yatımızda dilediğiniz Fotoğraf Çektirebilirsiniz. Daha sonra Galata Porta doğru devam etmektedir.

Dolmabahçe Sarayı Boğazın en önemli yapıtları arasındadır. Dolmabahçe Sarayı Osmanlı döneminde Sultan Abdulmecid tarafından yaptırılmıştır. Ermeni mimarisine sahiptir.

Bir sonraki rotamız Çırağan Sarayıdır. Çırağan Sarayı boğazın en en güzel manzarasına sahip olan yapıtlarındandır. Çırağan Sarayı Osmanlı yapıtıdır. Osmanlı döneminde yılında Sultan Abdülaziz tarafından yaptırılmıştır.

Rumeli Hisarı Avrupa bölgesindeki son rotamızdır. Yatımız hız kesmeden Asya bölgesine doğru devam etmektedir. Rumeli Hisarı Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılmıştır.

Yatta Kahvaltı Turu
Yatta Kahvaltı Turu

Asya Bölgesi Rotamız

teknede kahvaltı turu Yatımız Asya bölgesi rotası Anadolu Hisarından Başlamaktadır. Anadolu Hisarı büyüleyici bir manzaraya sahiptir. Anadolu hisarı bir Osmanlı yapıtıdır. Yıldırım Beyazıt Döneminde inşa edilmiştir.

Bir Sonraki Rotamız Kuleli Askeri Lise Üsküdar da bulunmaktadır. Üsküdar’ın en önemli yapıtlarındandır. Türk Silahlı Kuvvetlerine öğrenci yetiştirmektedir. Kuleli Askeri Lise harika bir manzaraya sahiptir. Beylerbeyi sarayı  Osmanlı Döneminde Yapılmıştır. Osmanlı yapıtı olan bu şah eser Asya bölgesinin en önemli yapıtlarındandır. Boğaz turumuzda Beylerbeyi Sarayı önünde Dilediğiniz gibi Fotoğraf çektirip Rehberimizden Tarihini öğrenebilirsiniz.

Kız Kulesi Üsküdar’ın en önemli yapıtıdır. Kız Kulesi bir çok efsaneye dayanan hikayeleri iler ünlüdür. Yatlarımız Kız Kulesine yakınlaşarak sizin de bu harika yapıtı yakından görmenizi ve dilediğiniz kadar fotoğraf çekmenize yardımcı olacaktır. Kız Kulesi ile beraber Üsküdar’ın Harika manzarasını görmüş olacaksınız. Tur rotamız daha sonra Haliç’e doğru devam edecektir. Dönüş istikametinde sizlere soft içecek ikramlarımız olacaktır.

Teknede Kahvaltı Turu Transfer

Teknede kahvaltı turu için Tekne turlarımıza ulaşabilmeniz gerektiğinde dilerseniz transfer hizmet sağlamaktayız. Bulunduğunuz hotelin konumuna göre Mercedes Vito araçlarımız ile sizlere servis vermekteyiz. Bunun için önceden bizlere ulaşmanız gerekmektedir.

Dilerseniz bir diğer etkinliğimiz olan Teknede Doğum Günü Partisi Etkinliğimize de bakabilirsiniz

Teknede Kahvaltı Turu saatlerimiz

08.00 09.00 10.00 11.00 12.00 13.00

Başlangıç saatlerimizdir.

Kahvaltı Turu için ek hizmetler

Özel anılarınızı kutlamak ve özel günlerinizi boğazda tekne turu yaparken farklı ince detaylar ile hizmetlerimizi çeşitlendirebiliriz. Örnek olarak kahvaltı için hazırlancak masanın gün ve kalp motifleri ile süslenmesi kahvaltı turumuz esnasında keman dinletisi yapabiliriz. Eğer vaktiniz ise kahvaltı turu için kiralayacağınız teknemizi 4 saate uzatabiliriz. Uzatmış olduğumuz bu zaman diliminde deniz girme imkanınız doğmaktadır. Bunların dışında teknemize binmeden isterseniz balon süslemeleri ile arkadaşlarınıza ve eşinize jest yapabilirsiniz. Bu ve bunun gibi aklınıza gelen yapmayı düşündüğünüz istekleriniz var ise bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Teknede kahvaltı turlarımızda bilmelisiniz ki kiralama yaptığınız sürece teknelerimiz sizlere hizmet vermektedir. Paylaşımlı olmayan bu turlarımız diğer aktivitelere ve turlara göre kendinizi özel hissetmenize sebep olacaktır. ve bu turumuzu her zaman yapmayacağınızı düşünürsek İstanbul boğazında yapılması gereken aktivitelerden birisi olarak düşünebilirsiniz.

© 2013 - 2024 Gezginkolik.com