Teknede Doğum Günü Masa Süslemesi

Teknede Doğum Günü Partisi

Özellikle İstanbul Boğazın’ da yaptığımız özel teknede doğum günü organizasyonu oldukça popülerdir. İstanbul boğazında sadece size özel yat ile eğlenerek mavinin ve havanın tadını çıkartacaksınız. Arkadaşlarınız ile birlikte istediğiniz müziği dinleyecek, istediğiniz saatte tura çıkacak ve dilediğiniz gibi eğleneceksiniz. Tekne modellerimizden size uygun olanı seçerek fiyat almanız yeterlidir. 3 kişiden 22 kişiye kadar yat modellerimize bakabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında fazlasıyla yoğun olduğundan erken rezervasyon yaptırmanızda sizler için avantaj sağlayacaktır.

Organizasyonlarımız için bizlere WhatsApp tan +905413422105 yazabilirsiniz. Yada +905413422105 nolu numaradan arayabilirsiniz.

Teknede Doğum Günü Süslemesi
Teknede Doğum Günü Süslemesi

Teknede Doğum Günü Kutlaması ve Eğlencesi

Sadece size özel tekne kiralayıp 2 saatten başlayan süreler ile boğazda doğum günü kutlaması yapabilirsiniz. Teknelerimiz sizlerin isteğine göre dekore edilmekte ve sürprizleriniz için pasta, tekne süslemesi, kemancı, eğlence düzenlenebilmektedir. Arkadaşlarınız ile sizi kendinize özel hissettirecek teknede doğum günü partisi düşündüğünüz kadar yüksek bütçeli değildir.

İstanbul Boğazında yapılacak tekne gezisinde ek olarak talepte bulunabileceğiniz hizmetler aşağıdaki gibidir;

  • Tekne Süslemesi
  • Yemek
  • Lazer Gösterisi
  • Balon Süslemesi
  • Volkan ile Karşılama
  • Vip Transfer Hizmeti
  • Teknede profesyonel fotoğrafçı
  • Keman Dinletisi
  • Drone Çekimi

gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Gelin isterseniz bu hizmetlere birlikte bakalım.

Teknede Doğum Günü için Tekne Süslemesi Nasıl Olmaktadır

Teknede Süsleme
Teknede Süsleme

Teknede Doğum Günü Masa Süslemesi

Standart olarak sizlere sunduğumuz süsleme hizmeti bulunmaktadır. Fakat farklı talepleriniz olduğunda yatımızı dekore edebilmekteyiz. Sadece bunu önceden söylemeniz yeterlidir. Sizler için masa süslemesi hazırlamaktayız. Teknede doğum günü organizasyonlarında masanız dışında tekne içinde süslemeler yapılmaktadır.

Ücretsiz wifi imkanı ile teknede dilediğiniz gibi USB Bluetooth üzerinden kaliteli hoparlör sistemimizle eğlenebilirsiniz.  Arkadaşlarınızla unutamayacağınız bir doğum günü yaşayacaksınız. Sınırsız fotoğraf çekimi ile doya doya eğlendiriyoruz. Yaklaşık 2 saatten başlayan İstanbul boğazı tekne turumuzda eğleneceksiniz. Ayrıca isteğe bağlı olarak teknede yemek yiyebilir ve boğaz köprüsünde Ortaköy manzarasıyla harika lazer gösterimizle doğum gününüzü kutlayabilir, evlilik teklifi yapabilirsiniz. Yemeklerimiz sıcak servis edilir. Siz ve arkadaşlarınız doyasıyla teknede doğum günü partisi yaşayacaksınız. Ek hizmetlerimizle beraber harika zaman geçireceksiniz. Sizin istekleriniz doğrultusunda her anlamda yardımcı oluyoruz.

Teknede doğum günü partisinde balon ile süslemelerde yapıyoruz dilediğiniz de doğum günü olan misafirimizin ismi ile balonları süsleyebiliriz bu sayede İstanbul Boğazında kendini daha özel hissedecektir. İstanbul Boğazında unutulmayacak bir gün geçireceksiniz. Binlerce yıllık kültürün başkenti İstanbul’da Asya ve Avrupa kıtası arasında unutulmayacak muhteşem bir doğum günü kutlayacaksınız. Fotoğrafçımızla beraber mükemmel manzaralı fotoğraf muhteşem anılar biriktirebilirsiniz.

Teknede Doğum Günü Lazer Gösterisi

İstanbul Boğazının kültürel enfes manzarasıyla boğazın ortasında Ortaköy Camisi ve Boğaz Köprüsü ile muhteşem lazer gösterisi sunuyoruz. Lazer gösterisi profesyonel ekip tarafından sunulmaktadır. Boğaz Köprüsünde doğum günü misafirimizin ismini ve doğum tarihini lazer ile yazdırıyoruz. İsim veya yazı olursa daha öncesinden belirtilmelidir. Lazer gösterisiyle ve profesyonel fotoğraf ekibimizle harika anılar biriktirme fırsatı bulabilirsiniz. Doğum günü misafirimiz lazer gösterisinde hem kendini çok özel hissedecek hem de arkadaşlarıyla doyasıya boğaz turunun keyfini çıkaracaktır. Teknede müthiş anılar biriktirerek unutulmaz bir doğum günü yaşama fırsatı sunuyoruz.

Doğum Günü Partisi Volkan ile Karşılama

Misafirlerimiz dilerlerse kendilerini özel hissedecek bir ekstramız daha olan Volkan ile karşılama ekstramızdan yararlanabilirler. Misafirimiz doğum günü teknesine gelirken teknemiz hazır bir biçimde kendilerini bekleyecek durumda volkan ile karşılanacaktır. Bu hem doğum günü misafirimizi ve arkadaşlarını özel hissettirecektir. Teknede doğum günü için misafirlerimiz dilerlerse volkan karşılama sırasında profesyonel fotoğrafçımız video ve fotoğraf şeklinde çekim yapacaktır. Bu sayede misafirimiz ve arkadaşları kendilerini profesyonel bir biçimde karşılanmış bulunulacaktır.

Teknede Doğum Günü Partisine Vip Transfer Hizmetimiz

Misafirlerimiz dilerlerse kendilerini bulundukları bölgeden veya evlerinden ekstramız olan transfer hizmetlerimizden yararlanabilirler. Aracımız Vito Mercedes olarak sizlere transfer hizmeti veriyoruz hem karşılanma hem de tur sonu transfer hizmetimizden yararlanabilirler. Konforlu araçlarımızda sizleri özel hissederek hem misafirimizin hem de arkadaşlarının kendilerini daha rahat ve konforlu hissedecekleri şekilde Doğum Günü Partisine ulaştırıyoruz. Transfer hizmetimiz hem daha sağlıklı hem de müşterilerimizin zaman kaybetmesine veya geç kalmasını engelliyor. Bu sayede teknede zamandan tasarruf etmiş olacaksınız. İstanbul’un her bölgesine transfer hizmetimiz bulunmaktadır.

Teknede Organizasyonlarında Profesyonel Fotoğrafçı

Misafirlerimiz dilerlerse ek hizmetimiz olan profesyonel fotoğrafçı hizmetinden yararlanabilirler. İstanbul’ un kültürel ve muazzam manzarasına profesyonel fotoğrafçımızla eşlik edebilirler. Profesyonel kamera ve profesyonel fotoğrafçı arkadaşlarımız sizlerin unutulmayacak anılarınızı fotoğraf çekimini sağlayacaktır. Misafirimiz ve arkadaşları kendilerinin unutulmaz doğum gününü unutulmayacak anılarının fotoğraflarıyla anılarını süsleyeceklerdir. Teknede anılarınız ölümsüzleştirilecektir. Fotoğrafçı arkadaşımız misafirlerimizin istediği gibi bir çekim yapacaklardır. Sizler teknede eğlenirken sürekli ekip arkadaşlarımız sizlerin görsellerini yakalayacaktır.

Teknede Boğazda Keman Dinletisi

Misafirlerimiz dilerse teknemizde keman dinletisi ek hizmetimizden yararlanabilirler. teknede bu keman dinletisi ortalama yarım saat sürmektedir. İstanbul’un eşsiz manzarasıyla teknemizde harika dolu dolu vakit geçirirken keman dinletisi dinleyebilirler ve hem misafirimizin hem de arkadaşlarının bu muhteşem ana tanıklık edebilirler.

Teknede Profesyonel Drone Çekimi

Misafirlerimiz aynı zamanda diğer hizmetlerimizden olan profesyonel drone çekimi servisinden yararlanabilirler. Profesyonel drone çekimi misafirimizin ve arkadaşlarının eğlenirken hem İstanbul’un kültürel muhteşem manzarasını çekecek hem de misafirlerimiz eğlendiği dakikaları ölümsüzleştirerek harika anılar bırakacaktır. Teknede profesyonel drone çekimi doğum günü partisi ve evlilik tekliflerinin olmazsa olmazlarındandır. Bu kayıtlı anılarınızı hayatınızın sonuna kadar saklayabilirsiniz.

Doğum günü organizasyonlarınız için özellikle yaz aylarında erken rezervasyon yapmanız oldukça önemlidir. Bu sayede boş tekne bulamama riskiniz ortadan kalkacaktır. Hem yerli hem de yabancı turistlerin İstanbul daki yoğunluğunu düşünürsek, erken yapacağınız rezervasyonlar sizin için teknenizin daha hızlı ve öncelikli olacağını anlamına gelmektedir. Teknede yapılacak tüm organizasyonlarda bizden bilgi alabilirsiniz.

© 2013 - 2024 Gezginkolik.com