Yatta Lazerle Evlilik Teklifi

Yatta Lazerle Evlilik Teklifi

Hayatınızda bir defa yaşayacağınız heyecanı sizlere yatta lazerle evlilik teklifi organizasyonumuz ile Avrupa ve Asya’yı birbirine Bağlamış olan İstanbul Boğazı’nda kutlayarak unutulmaz bir lazer ile evlilik teklifi yaşatacağız. İstanbul Köprüsü altında eşsiz Ortaköy manzarası ile İstanbul Boğazın’ da unutulmaz bir anıya sahip olacaksınız. Yatta lazer ile evlilik teklifi organizasyonumuz oldukça popülerdir. İstanbul’un sahip olduğu eşsiz manzarası eşliğinde ve dünyaca ünlü boğazda yapacağımız organizasyonumuzla sizlere yıllar boyunca unutamayacağınız güzellikte bir lazer ile evlilik teklifi yaşatacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Hızlıca rezervasyon yapabilir ve yat modellerimizden sizler için uygun olanı seçebilirsiniz.

WhatsApp için +90 541 342 21 05 nolu numaraya tıklayabilirsiniz. Yada direk +90 541 342 21 05 nolu numaradan bizi arayabilirsiniz.

İstanbul boğazının kültürel ve eşsiz manzarasında romantik müziğiniz eşliğinde yatta doyasıya mükemmel anılar biriktireceksiniz. Yatlarımız size özel hazırlanmaktadır. lazerle evlilik teklifi sürprizlerinizi bizimle daha önceden paylaşırsanız profesyonel ekibimizle yatımızı istediğiniz şekilde hazırlayabiliriz. Oldukça popüler olan ek paketlerimiz zenginleştirebilirsiniz. Bu mutlu anlarınıza heyecanınıza tanıklık etmiş olacağız. Yatta sürprizleriniz yazılarınız için önceden bizimle iletişime geçmelisiniz. Boğazın ortasında boğaz köprüsü altında Ortaköy ve Üsküdar manzarası içinde profesyonel fotoğrafçı ekibimizle ile hayatınızda ilk kez yaşayacağınız AA’nı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Yatta Lazerle Evlilik Teklifi

Ek paketlerimiz

Sizlere özel yat kiralayıp 2 saatten başlayan süreler ile Lazer ile Evlilik Teklifi kutlaması yapabilirsiniz. Yatlarımız sizlerin istekleri doğrultusunda farklı şekillerde süslenebilmektedir. Konseptlerimiz sizin istekleriniz doğrultusunda yapılmaktadır süslemiş olduğumuz teknelerimiz de ayrıca kemancı ve Drone Çekimi ile müzik yayını da yapabilmekteyiz. Eşiniz ile hem güzel unutulmaz anılar yaşarken hem de özel hissedeceksiniz. Farklı hizmetleri birbirinden ayrı olarak fiyatlandırdığımız için içlerinden bütçenize uygun olanları seçerek uygun fiyatlı yatta lazerle evlilik teklifi yapabilirsiniz.

Ek paketlerimiz;

  • Özel Yat Süslemesi
  • Sizlere özel ve sıcak sunulan yemek menülerimiz
  • Yatta Doğum Günü Partisi
  • Balon Süslemesi
  • Teknemize giriş yaparken sizlere özel Volkan ile Karşılama
  • Vip Transfer Hizmeti
  • Yatta profesyonel fotoğrafçı
  • Keman Dinletisi
  • Drone Çekimi

Gibi farklı seçeneklerimiz arasında dilediğinizi seçebilirsiniz. İsterseniz bu seçeneklerimize birlikte bakalım.

Yatta Lazerle Evlilik Teklifi
Yatta Lazerle Evlilik Teklifi

Yatta Doğum Günü Partisi Süslemesi Nasıl Yapılır?

Yatta Lazer Gösterisi

İstanbul Boğazı’nın en güzel yerlerinden birinde olan Tarihi Ortaköy Camii manzarasının arka planda tüm ihtişamı ile gözüktüğü ve Boğazı adeta kıymetli bir gerdanlık gibi birbirine bağlayan Boğaz köprüsünün altında sizlere özel muhteşem bir lazer gösterisi sunuyoruz.

İstanbul Boğazı’nın ortasında manzarasının en güzel ve özel olan Tarihi Ortaköy Camii manzarasında şehrin bütün görünümü yanı sıra tüm ihtişamı ile gözüktüğü ve Boğazı adeta kıymetli bir hazine gibi birbirine bağlayan Boğaz köprüsünün altında sizlere özel muhteşem bir lazer gösterisi sunuyoruz. Lazer gösterisi sırasında dilediğiniz yazıyı Türkçe veya İngilizce köprünün altına yazdırabilirsiniz. Daha farklı sürprizler de yapabilme şansımız bulunuyor ancak bunun için bize daha önceden bilgi vermeniz gerekmektedir. Lazer gösterisi sırasında birbirinden güzel fotoğraflarınızı çekebilen profesyonel fotoğrafçılarımız ile anı ölümsüzleştirmenizi ve ömür boyu yatta lazerle evlilik teklifi organizasyonumuzu hatırlatıyor olacaksınız. Bu sayede eşiniz daha özel hissederek bu güzel organizasyondan daha da büyük keyif alacaktır.

Yatta Lazerle Evlilik Teklifi Volkan ile Karşılama

Dilerseniz eğer ek olarak da yatta lazerle evlilik teklifi için tekneye giriş yaparken volkan ile karşılama da yapabilmekteyiz. Ayrıca volkanla karşılama sırasında eğer misafirlerimiz isterse profesyonel fotoğraf ekibimizde kendilerinin fotoğraflarını çekebilir. Yatta lazer ile evlilik teklifi sırasında sunduğumuz tüm bu özel hizmetler sayesinde eşiniz hayalini kurduğu organizasyonumuza volkan karşılama ile katılacaktır ve kendilerini çok özel hissedeceklerdir.

Yatta Lazerle Evlilik Teklifi VIP Transfer Hizmetimiz

Misafirlerimiz teknelerimizin hareket ettiği yerlere kendileri gelebilmektedir. Ya da dilerlerse kendilerini bu harika anlara özel aracımız olan Mercedes Vito ya da VW Transporter gibi araçlar olmaktadır. VIP transfer hizmeti ile misafirlerimizi kaldıkları otellerden ya da bulundukları bölgeden alarak lazerle evlilik teklifi turu için hareket edilecek noktaya kadar lüks araçlarımız ile getirebilmekteyiz. Bu ek paketimiz gecikmeleri tamamen ortadan kaldıracaktır misafirlerimiz dilerlerse aracımızı da süsleyebiliriz. Bu hem misafirimizi özel hissettirecek hem de daha kolaylık sağlayacaktır. İstanbul’un harika manzarasına özel transfer hizmetimizden yararlanabilir. Ayrıca turdan sonra yine misafirlerimizi kaldıkları otellere ya da kaldıkları lokasyona geri bırakmaktayız. Bu sayede misafirlerimiz lazerle  evlilik teklifi organizasyonlarına daha rahat ve daha konforlu bir şekilde gelebilmektedirler.

Yatta Lazerle Evlilik Teklifi Profesyonel Fotoğrafçı

Bünyemizde bizimle çalışan ekibimiz profesyonel fotoğrafçılarımız eğer misafirlerimiz dilerlerse tur boyunca kendilerine hizmet verebilmektedir. Profesyonel fotoğrafçı hizmetimiz ek ücret karşılığında sunulmaktadır. İşinde son derece uzman ve tecrübeli olan fotoğrafçılarımız sizleri İstanbul’un gözde manzaralarında profesyonel çekimler yapabilmektedir. İstediğiniz gibi ve sizleri profesyonelce de yönlendirebilir hizmetimizde boğazda lazerle evlilik teklifi sırasında en güzel karelerinizi çekerek bu anları ölümsüzleştirmenizi sağlayacaktır.

Misafirlerimiz talepleri doğrultusunda ek hizmetimiz olan profesyonel fotoğrafçı hizmetinden Fotoğrafçılarımız misafirlerimizin istekleri doğrultusunda da konseptler oluşturabilmektedir.

Boğazda Lazerle Evlilik Teklifi Keman Dinletisi

Teknede Lazerle Evlilik Teklifi sırasında Boğazın eşsiz manzarası gezinti yaparken tarihin ve kültürel Boğazın eşliğinde evlilik teklifimizin en popüler paketimiz olan keman dinletisi ile turumuzu daha da zenginleştirebilirsiniz. Misafirlerimiz dilerse ek olarak sunmuş olduğumuz kemancı ile dileğiniz şarkıları canlı olarak dinleyebilir ve güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Eğer kemancı hizmetinden faydalanmak isterseniz bize daha önceden haber vermenizi rica ediyoruz..

Lazerle Evlilik Teklifi  Drone Çekimi

Misafirlerimiz dilerse drone hizmetimizden yararlanabilirler. Drone hizmetimiz size eşsiz manzaramızda mükemmel kareler biriktirmenizi sağlayacaktır. Hizmetlerimizin sonuncusu ise havadan profesyonel drone çekimidir. Ekibimiz siz güzel vakit geçirip eğlenirken en güzel İstanbul ve Boğaz manzaraları ile birlikte en güzel anlarınızı kayıt altına alarak bugünü her zaman hatırlamanıza yardımcı olacaktır. Profesyonel drone çekimleri özellikle doğum günü ve evlilik teklifi organizasyonlarımızda en çok tercih edilen ek hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Ayrıca Dilersiniz Gün Batımı Tekne Turu İstanbul etkinliğimize de göz atabilirsiniz

© 2013 - 2024 Gezginkolik.com