Petit Fute Nedir – Nasıl Üye Olunur

44 yıllık bir şirket olan Petit Fute nedir den bahsedeceğiz. Fransız kökenli Petit Fute ülkelerin önemli ve marka olan lokasyonlarını bir kitapta toplayıp gezginlerin huzuruna sunuyor. Buradaki en önemli detaylardan birisi ise güvenilirlik. Dünya üzerinde her yıl satışları artmakta olan ve kitapları şehrin kitap evlerine dağıtılmaktadır. Petit Füte için sadece turist rehberi veya restoran olmanıza gerek yok. İster saç ekim merkezi, ister gece kulübü yada bir büfe sahibi olabilirsiniz. Kitapta çıkacak olan reklam ve bilgi yazınız ile aynı zamanda diğer ülkedeki kişilere de ulaşabileceksiniz. Petit fute internet sitesi üzerinden de milyonlarca insana ulaşabilirsin sağlamış olacaksınız.

Petit Fute Nedir ? Türkiye’ ye Katılmak için Sebepler ?

  • 450 den fazla yayınlanan rehber,
  • 8 milyon satış,
  • Dünyanın en büyük turizm rehber yayıncısı,
  • 44 yıllık deneyim,
  • Multimedya portalları. Dergi, dijital kanallar, web sitesi,
  • Turizm bölgesinde uzman dünya genelinde 1000′ den fazla rehber.

Petit Fute kendi portalı üzerinde 1,2 milyon üyeye sahip. Web sitesi 3 farklı dilde yayınlanmakta ve 2019 yılında yılında web siteleri üzerinden 55 milyondan fazla ziyaretciye sahiptir.

Petit Fute Seyahat Kitabı
Petit Fute Seyahat Kitabı

Fetit Fute Fiyatları Nedir ?

Fetit Fute fiyatları 600 euro’ dan başlamaktadır. Logo, tam sayfa reklamları, metin reklamları, yarım sayfa ve 1/3 sayfa reklamları gibi seçenekleri de bulunmaktadır. Bunların fiyatları ortalama 1200 – 5000 euro arasında değişmektedir. Kitap Türkiye hakkında açıklamara yer verirken aynı zamanda markanızın da reklamlarının alacağı bir kaynak. Elden ele gezdiği sürece sizin de markanız başkaları tarafından sürekli görünür halde olacaktır. Aynı zamanda internet sitesi üzerinden de ulaşılabilir kitleye sahip oluyorsunuz. Hem basılı hem de internet üzerinden markanızı tanıtma imkanı bulmuş olacaksınız.

Petit Fute Nedir?
Petit Fute Nedir?

Petit Fute’ nin Yaş Aralığı

18-25 yaş arası : %13
26-35 yaş arası : %25
36-46 yaş arası : %27
47-62 yaş arası : %20
62 yaş ve üzeri %15

Sizde markanızın ve işletmenizin reklamını yapmak istiyorsunuz iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’ de tek resmi Petit Fute merkezi Tourism dir. Kendilerine her türlü bilgi ve reklam anlaşmaları için ulaşabilirsiniz. Petit Fute Türkiye yetkili kişisi Dündar KARABENLİ. İletişim için tıklayabilirsiniz.

Leave a Reply

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. You are requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice or explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *

© 2013 - 2024 Gezginkolik.com