Villa Mila Alaçatı - İzmir

Villa Mila Alaçatı Çeşme Nerede?

Villa Mila Alaçatı yeni konseptiyle Çeşme’ de hizmet vermeye başladı. Çeyrek asırlık taş binada bulunan, minimal ve elegant dekoruyla konuklarını bekliyor. Hikayesi ise; tarihteki ilk bilinen deniz kızı mitleri olan Thessaloniki ile Atargatis’ in birlikteliğinden oluşmaktadır. Bu birliktelikten doğan Villa Mila su ile toprak birleşiminin bütünleşmesinin bir temsili olmaktadır. Bu temsil ise minimal bir dekorla yenilenenmiş ve Alaçatı’ da sizlerin konaklamasına sunulmuştur.

Villa Mila Alaçatı
Villa Mila Alaçatı

Misafirlerine Ege Denizi ve Mezopotamya Topraklarının birleşmesinden doğan bu muhteşem coğrafyanın kültürünü sunmaktadır. Konaklama alanı ile popüler yel değirmeni arası oldukça yakın mesafededir. Gezilecek yerler açısından konakladığınız yerin yakın olması sizlere bir çok kolaylığı bir arada sağlamaktadır. Sadece gezilecek yerler değil aynı zamanda Alaçatı gece hayatı için de birçok alternatifi değerlendirebileceğiniz lokasyondadır. Gün içerisinde denizin tadını çıkartırken akşam için kendine özgü müzik üreten dj lerin programlarına davetli olabilirsiniz. İşte Villa Mila Alaçatı ile bu avantajlara sahip olacaksınız.

Villa Mila Butik Otel
Villa Mila Butik Otel

11 odaya sahiptir. Tüm odaları siz misafirlerimizin konforu düşünülerek dizayn edilmiş ve her isteğinize cevap bulabilirsiniz. Kendinizi evinizde hissetmeniz için tüm detaylar düşünülmüştür. Otellin bir diğer avantajı ise; Alaçatı merkeze 3 dakikalık yürüme mesafesindedir. Konakladığınız yer ile merkeze olan yakınlığınız size tatiliniz boyunca birçok avantaj sağlamış olacaktır. Bu butik otelde havuz bulunmaktadır. 2 adet büyük suite sahip Villa Mila jakuzili odalara sahiptir. Otelin 4 odasında jakuzi bulunmaktadır. Balkonlu odalara sahip olması ise gün batımı için keyif yapmanıza olanak sağlayacaktır. 24 saat resepsiyon servisi bulunmaktadır. Kendi imkanları ile gelen misafirlerimiz için kendi otopark alanımız bulunmaktadır. Araçlarınız güvenli bir biçimde Butik otelimizin otopark alanında ücretsiz olarak sizlere hizmet verecektir. Şehir manzaralı standart odalarında balkon bulunmaktadır. Ayrıca teras manzarasında dilerseniz keyif yapabilirsiniz.

Alaçatı Butik Otel
Alaçatı Butik Otel

Sizlerde Çeşme Alaçatı’ ya gittiğinizde Butik bir otelde konaklamak istiyorsanız Villa Milayı tercih edebilirsiniz. Merkeze olan yakınlığı ve güzel konumu ile nezih ve sakin bir tatil geçirebilirsiniz. Rezervasyon yapmak için 0546 729 35 35 nolu telefon numarasından iletişim kurabilirsiniz.

© 2013 - 2024 Gezginkolik.com