Kapadokya Ürgüp Transferi Fiyatları

Kapadokya Ürgüp Transferi

Kapadokya Ürgüp transferi için otobüs seferleri, iç turizm açısından ilk sırayı almaktadır. Benzer şekilde günümüzde dış turizm için olduğu kadar iç turizm açısından da havayolu bir diğer önemli ulaşım vasıtası olmuştur. Transfer fiyatımız 120 TL dir. Tüm araçlarımızda wifi servisimiz bulunmaktadır. Havaalanı bagaj alımı sonrasında, tam çıkış yaptığınız esnada kaptanımız elinde adınızın yazılı olduğu karşılama kağıdı ile sizleri karşılamaktadır. Sonrasında aracımıza götürmekteyiz. Transferlerimiz ve shuttle hizmetimiz sadece gelen ve giden uçağa göre yapıldığından başka uçakların inişi beklenilmemektedir. Herhangi bir zaman kaybetmeden Ürgüp’ e doğru devam etmekteyiz.

Rezervasyon için : +90 533 255 47 67

Kapadokya ürgüp transferi için ulaşım hizmetlerimiz klimalı araçlar ile yapılmaktadır. Araçlarımız da wifi hizmeti bulunmaktadır. 16 kişilik araçlarımız sizler daha havalimanına gelmeden otopark alanında yerlerini almaktadır. Ürgüp transfer hizmetimiz için rezervasyon yaptırmanız önmelidir. Bazı sonra dakika rezervasyonlarınız için araçlarımızda yer olmama ihtimali bulunmaktadır. Kayseri bölgesinden ürgüp semtine havaş yoktur. Bu yüzden indiğinizde araç bulma ihtimaliniz de yoktur. Rezervasyon usulü çalışan ürgüp transferi için whatsapp yada arayarak rezervasyon yapabilirsiniz. Sizleri otellerinize kadar bırakmakta ya da belirli güzergahlarda evinize yakın yerde inebilirsiniz.

Kapadokya Ürgüp Transferi
Kapadokya Ürgüp Transferi

Kapadokya ürgüp lokasyonuna 2 havalimanından ulaşım sağlayabilirsiniz. Bir tanesi Nevşehir Kapadokya Havalimanı diğeri ise Kayseri Erkilet havalimanıdır. Aradaki fark ise Kayseri havalimanının ürgüp bölgesine daha yakın olmasıdır. Bu sebeple kapadokya ürgüp transferi için zamandan kazanmak isterseniz kayseri size ufakta olsa avantaj sağlayabilmektedir.

Hem doğal hem de tarihi açıdan eşsiz bir bölge olan Kapadokya, dünya çapında tanınan bir turizm merkezimizdir. Peri bacaları ile emsalsiz bir arazi yapısı, Hristiyan aleminin en eski güvenli yerleşimlerinden biri olarak da tüm insanlığın merak edip ziyaret ettiği Kapadokya yer altındaki şehir boyutundaki yapıları ve kiliseleri ile büyük bir turistik cazibe merkezidir.

Ürgüp, hem yerli hem de yabancı turistler için büyük bir çekim merkezidir ve bu yüzden yoğun bir turizm hareketine sahiptir. Bağlı bulunduğu Nevşehir şehir merkezine 20 km mesafededir. Kapadokya Ürgüp transferi için otobüs seferleri Nevşehir merkez üzerinden yapılmaktadır. Memleketin belli başlı tüm şehirlerinden düzenli otobüs seferleri düzenlenmektedir. Nevşehir otogarından gerek toplu taşıma gerekse minibüslerle kolay ve hızlı bir şekilde Ürgüp’e ulaşım sağlanmaktadır. Özellikle iç turizme yönelik birçok tur organizasyonu otobüsler aracılığı ile Ürgüp’e ulaşımı sağlanmaktadır.

Havayolu ile ulaşımda günümüz için yurtiçi seferleri gitgide önemli hale gelmekte ve yoğunluk sağlanmaktadır. Ancak havayolunun aldığı en büyük pay uluslararası uçuşlar ile yabancı turistlerden kaynaklanmaktadır. Kapadokya için havayolu ulaşımının gelişmesinde yakınlarda bulunan iki havaalanı birden olmasıdır. Nevşehir Kapadokya Havaalanı ve Kayseri Erkilet Havaalanı Ürgüp’e yakınlıkları sayesinde yurtiçi ve yurtdışı uçuşlar için yoğun talep görmektedir. Genelde yurtdışı firmaları yılın belirli dönemlerinde yurtdışından Kayseri havalimanına özel uçaklar kaldırmaktadırlar. Ürgüp transferi de Kayseri’ ye inen misafirlerimiz için en kolay ulaşım noktasıdır.

KAYSERİ ERKİLET VE KAPADOKYA HAVAALANLARINDAN ÜRGÜP TRANSFERİ

Kapadokya Havaalanı Nevşehir merkeze 26 km ve Ürgüp’e 55 km mesafededir. Kapadokya Havaalanından Ürgüp’e Nevşehir merkeze toplu ulaşım olanağı vardır.

Kapadokya Ürgüp transferi için Kapadokya Havaalanından taksi hizmetleri aktif olarak kullanılmaktadır. Taksi ile Ürgüp’e hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kiralık araç sistemi bu havaalanımızda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Gerek rezervasyon yaparak veya Kapadokya Havaalanı terminalinde bulunan rent car firmaları sayesinde tatiliniz süresinde bir aracı kiralayabilirsiniz. Ürgüp ve çevresinin, Kapadokya’nın gerçekten büyük bir bölge olması birçok kişinin tatillerinde kiralık araç seçeneğini ön plana çıkarmaktadır.

Kapadokya Ürgüp Transferi Ulaşım Fiyatları

Kişi başı ulaşım fiyatımız 120 TL dir.

Kapadokya Ürgüp transferi için en çok kullanılan yöntemlerden biride minibüsler ile yapılan shuttle seferlerdir. Bu seferler için klimalı ve konforlu Mercedes Sprinter, Volkswagen Caravelle ve Transpoter, Fiat Ducato gibi markalar ön plana çıkmaktadır. Minibüs Kapadokya Ürgüp transferi için çok tercih edilen bir yöntemdir. 120 tl ücret karşılığında konforlu bir şekilde Ürgüp’e ulaşabilirsiniz.

Ürgüp transferi araçlarımız içinde müşterilerin oteller gibi en çok kullanılan yerlerine oldukça yakın bir güzergah kullanırlar. Ürgüp otellerine transfer servisimiz olduğu gibi, eğer otele ulaşım sağlamayacak misafirlerimiz var ise; en yakın lokasyona kadar kendilerine yardımcı oluyoruz.

Kapadokya Ürgüp transferi kişi veya gruplara özel transfer hizmetleri sağlanmaktadır. Kapadokya Havaalanında transfer firmalarının görevlileri tarafından karşılanan müşteriler lüks araçlar vasıtası ile Ürgüp’e transfer edilirler. Müşterilerin bagajlar taşımaları, içecek ikramları ve talep edilen her türden konfor olanakları sağlanmaktadır. Tatil veya etkinlikler süresince grup veya kişilere şoförlü veya şoförsüz VIP araç temin edilebilir. Ayrıca yabancı dil bilen rehberlik hizmeti verebilecek personel temini sağlanmaktadır.

Kapadokya Ürgüp’e yakın ve sıkça kullanılan bir diğer havaalanı da Nevşehir şehir merkezine 110 km mesafede olan Kayseri Erkilet Havaalanıdır. Ürgüp ile arası yaklaşık bir saate yakın bir süre almaktadır. Ürgüp Erkilet Havaalanından toplu ulaşım olanağı olmamakla beraber birçok transfer olanağı bulunmaktadır. Seyahatiniz öncesinde mutlaka rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Özellikle Kayseri havalimanı na geliyorsanız Ürgüp transferi için en yakın havaalanı tercihidir. Kayseriye havalimanı na gelen misafirlerimiz 45-50 dakika içerisinde Ürgüp lokasyonuna gelmiş olacaklardır.

Kapadokya Ürgüp transferi için geleneksel taksi hizmetleri az tercih edilmektedir. Mesafenin fazla olması fiyat konusunda dezavantaj oluşturur. Bir diğer alternatif olan araç kiralama müşterilerin tatil süresince kullanabileceği bir araç sağlaması avantajı ile ciddi bir tercih olmaktadır. Havaalanının rent car ofislerinin gerekirse daha önceden rezervasyon olanakları ile hızlı bir hizmet vermektedir. Erkilet Havaalanından Ürgüp ulaşımı modern klimalı transfer araçları ile sağlanmaktadır. Ürgüp transferi için araçlarımız havalimanı otoparkında sizleri beklemektedir.

Kapadokya Ürgüp transferi için diğer bir seçenek de kişiye veya gruplara özel transfer hizmetleridir. Erkilet havalanın çıkışından transfer firmalarının görevlileri tarafından karşılanan müşteriler kişi veya gruba uygun lüks araçlar ile Ürgüp’ e transfer edilirler. Müşterilerin bagajlarının alınması ve araçlara taşınması, varış noktasında bagajların indirilmesinin yanı sıra Yurt dışından gelen konuklar için yabancı dil bilen görevli sağlanmaktadır. Tatil veya etkinlikler süresince müşterilerin tercihine bağlı olarak şoförlü veya şoförsüz VIP araç temin edilebilir. Ayrıca talep edilmesi halinde profesyonel rehberlik hizmeti sağlanmaktadır. Kapadokya göreme ulaşımı için tıklayabilirsiniz. Ürgüp transferi hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz Ürgüp Transfer firmasına tıklayabilirsiniz. Rezervasyon için bizleri günün her saati arayabilirsiniz. 7/24 sizlere transfer hizmeti vermekteyiz.

Kapadokya Ürgüp Transfer Karşılaması Nasıl Yapılmaktadır ?

Karşılama hizmetimiz hemen havalimanı kapısında olmaktadır. Kaptanlarımız geliş kapısının çıkışında sizleri elinde kağıt ile beklemektedir. Ürgüp transferi için karşılamanız yapılacak ve aracımıza sizleri alacağız. Araçlarımız sadece gelen uçaklara servis hizmeti vermektedir. Bu sebeple sizleri aldıktan sonra başka uçakları beklememekteyiz.

© 2013 - 2024 Gezginkolik.com