Kapadokya Jeep Safari Turu Hakkında

Kapadokya Jeep Safari Turu Hakkında

Kapadokya’da bulunan aktivitelerden birisi de Kapadokya Jeep Safari turu olmaktadır. Vadiler arasında yapabileceğiniz bu tur ile peri bacalarını yakında görme fırsatınız olacak. Aynı zamanda 4×4 jeep safari turu ile adrenalin dolu saatler yakalamış olacaksınız. Bölgede yapacağınız jeep safari turu off-road araçları ile yapılmaktadır. Hemen rezervasyon yaptırmak için tıklayabilirsiniz. +905332554767 Kapadokya’ da yapacağınız jeep turları için 1 araca 4 kişi binebilmektedir. Yapacağınız ödeme 1 araç için olacaktır. Jeep safari turu süresi 2 saat olmaktadır. İstediğiniz her saat başı jeep turlarına katılabilirsiniz.

Tur programı dahilinde Kapadokya’ da resmi çizilmiş rota üzerinden tura çıkacaksınız. Turunuzu gün içerisinde istediğiniz saate yapabilir ve otelinizden transfer hizmeti ile turunuza başlayabilirsiniz. Kapadokya jeep safari turu ikramları arasında tur bitiminde şampanya patlatılmaktadır. İçeceğinizi turun bitimi olan Kapadokya’ nın en güzel vadilerinden birinde yapacaksınız. Turlar yapılırken rezervasyon yaptırmanız çok önemli. Çünkü çıkacağınız tur için transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Bu transfer hizmeti sizi zamanında vadilere ulaştırmamız için çok önemlidir. Araçlarımız sizleri otelinizden almaktadırlar. Bu yüzden de tur saatini verdiğimizde otelinize ulaşım süremizi hesaplamamız açısından lokasyon otel bilgisi ve rezervasyon saati yüksek önem arz etmektedir.

Kapadokya Jeep Safari Turu
Kapadokya Jeep Safari Turu

Kapadokya Jeep Safari Turu Güzergahı

Safari turumuzun güzergahı kilise ve vadilerin en popüler olduğu Göreme’ den başlamaktadır. Bunların yanında normalde ulaşamayacağınız ve bölge rehberlerinin bildiği vadiler ile unutulmaz Kapadokya turu yapacaksınız. Özellikle Kapadokya jeep safari turu sunset zamanında yani gün batımında çok daha farklı güzelliklere sahiptir. İster yazın ister kışın karların arasında jeep safari turunu gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonlarınızın şarjını full tutmayı unutmayın ki bu coğrafyada unutulmaz anılar biriktirmiş olun.

4×4 Jeep Safari Turu Kişi Sayısı

Turumuzun sayısı arabamız ile doğru orantılıdır. Araç başına 4 kişi olmaktadır. 1 araçta 4 kişi tur yapacaksınız. Kalabalık guruplar için fazla araçlar çıkartılarak peş peşe gezinize devam edersiniz. Gurup eşliğindeki turlar da sizler için özel rotalar oluşturulmaktadır.

Turlarımız bölgelerde türkçe rehberimizin size bilgi vermesi ile devam eder. Bölge hakkında ve vadiler, manastırlar vb. gibi lokasyonlarda rehberlik ederek gezdiğiniz bölgeyi yakından tanıma fırsatı bulursunuz.

Tur Güzergahı ve Gezilecek Yerler Hakkında

  • Hospital Manastırı
  • Güllü Dere Vadisi Panorama
  • Pancarlık Vadisi
  • Göreme Görçeli Vadisi
  • Ortahisar Panorama
  • Güvercinlik Vadisi (Nazar Ağacı)
  • İbrahimpaşa Köyü ve Çevresi

4×4 Jeep Safari Turu ve Süresi ?

Turumuzun süresi standart olarak 2 saattir. Fakat sizlerden gelen talepler doğrultusunda değişiklik ve farklılıklar gösterebiliyoruz. 4×4 jeep safari turları için tıklayabilirsiniz. Kapadokya klasik araba turları için tıklayabilirsiniz.

Kapadokya Jeep Safari Turu Fiyatları Nelerdir ?

Kapadokya'da Jeep Safari Turları
Kapadokya’da Jeep Safari Turları

Yapacağınız jeep safari turunun fiyatı 1 kişi için 225 tl dir. Eğer isterseniz yemekli ve daha uzun süreler gibi fiyatlarda mevcuttur. Bu durumda iletişime geçmenizi öneririz. Telefon bilgisi için tıklayınız.

Tur Rezervasyonu Hakkında

Turlar yoğun bir şekilde yapıldığından özellikle bayram ve tatil günlerinde rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Kapadokya’ ya gelmeden yada geldiğinizde mutlaka son dakikaya bu turları bırakmayınız. Hafta sonları, bayram ve tatillerde mutlaka bölgeye gelmeden önce bilgi almanızda fayda var. İster otellerinizde ister internet üzerinden bilgi alabilirsiniz.

© 2013 - 2024 Gezginkolik.com