Kapadokya Havaalanı Transferi

Kapadokya Havaalanı Transferi

Kapadokya havaalanı transferi çok pratik olmaktadır. Sizleri Kayseri ve Nevşehir havaalanından almaktayız ve otellerinize kadar bırakmaktayız. Havaalanı çıkışında kaptanlarımız sizleri karşılamakta ve sonrasında başka bir uçağı beklememektesiniz. Direk Kapadokya bölgesine gitmekteyiz. Ürgüp, Göreme, Uçhisar, Ortahisar, Avanos, Mustafapaşa, İbrahimpaşa otelleri ve Nevşehir’ e transfer shuttle hizmetimiz bulunmaktadır. Kapadokya havaalanı transferi fiyatı kişi başı: 140 TL dir. Hem havalimanından hem de sizleri dönüşte almaktayız. Kapadokya havalimanı transferinde servislerimiz direk uçağadır. Kapadokya bölgesine gitmek için geldiğinizde hava limanından başka bir uçağı beklemeksiniz.

Kapadokya havaalanı transferi için sizleri alandan aldığımız gibi dönüşte de. otelinizden almaktayız.

Kapadokya Havaalanı Transfer Fiyatları 2023

  • Göreme Havaalanı Transfer Fiyatı: 140 TL
  • Ürgüp Havaalanı Transfer Fiyatı: 140 TL
  • Uçhisar Havaalanı Transfer Fiyatı: 140 TL
  • Avanos Havaalanı Transfer Fiyatı: 140 TL
  • Mustafapaşa Havaalanı Transfer Fiyatı: 160 TL
  • İbrahimpaşa Havaalanı Transfer Fiyatı: 180 TL
  • Nevşehir Havaalanı Transfer Fiyatı – Kayseriden: 200 TL
  • Nar Kasabası Havaalanı Transfer Fiyatı: 200 TL
Kayseri Havaalanı Transferi
Kayseri Havaalanı Transferi

Araçlarımız tüm sertifika ve turizm taşıma belgelerine sahiptir. Kaptanlarımızın lisanları tam olmakta ve havaalanları tarafından onaylanmıştır. Yılların verdiği tecrübe profesyonellikle sizleri havaalanında karşılamakta ve otelinize kadar bırakmaktayız. Kayseri havaalanından ilk durağımız Ürgüp, Nevşehir Kapadokya havaalanından ilk durağımız Nevşehir merkez ve Uçhisar Bölgesindeki oteller olmaktadır.

Kapadokya ulaşımı için erken rezervasyon yapmanız size geldiğinizde konforlu bir seçenek sunacaktır. Bir de transfer yaptırmadan önce mutlaka gideceğiniz oteli bizlere söylemeniz transfer işleminizin çok hızlı olmasına sebep olacaktır.

Kapadokya, Türkiye’nin dört mevsim en popüler turizm bölgelerinden biridir. Yerli turistler kadar dünyanın dört bir yanından yabancı turistlerin de tatillerini geçirmek üzere en çok ziyaret ettikleri yerdir. Ayrıca tatil turizmi yanı sıra kültür turizmi açısından da büyük öneme sahiptir. Bu yüzden havayolu trafiği ve buna bağlı olarak Kapadokya Havaalanı Transferi oldukça yoğundur.

Kapadokya’ya iki havaalanından ulaşım sağlanmaktadır. Bunlar Kayseri Havaalanı ve Nevşehir Havaalanı’dır. Kapadokya’ da her iki havaalanına ulaşım sağlayan özel transfer firmaları bulunmaktadır. Bu transfer firmaları geniş araç filosuna sahip olup 24 saat Kapadokya Havaalanı Transferi hizmeti vermektedirler.

Kayseri Kapadokya Havaalanı Transferi

Kayseri Erkilet Havaalanı, Kapadokya’ya 75 km mesafededir. Karayolu ile 1 saatte Kapadokya Bölgesi’ne ulaşım sağlanmaktadır. Normal şartlarda Kayseri Havaalanı’na Türk Hava Yolları’nın her gün sekiz uçağı iniş yapmaktadır. Özel havayolu firmalarının da uçuşları bulunmaktadır. Bu yüzden Kayseri Kapadokya Havaalanı Transferi oldukça yoğundur.

Özel Kapadokya Havaalanı Transferi hizmeti veren firmalar, uçuş saatlerine göre standart shuttle hizmeti yanı sıra VIP transfer hizmeti de vermektedirler. Özel transfer araçları 1-5 kişilik VIP Mercedes Vito, 6-10 kişilik Mercedes Sprinter araçlarla sağlanmaktadır. Bu özel Kapadokya Havaalanı Transferi tamamen kişiye aittir, başka yolcu alınmamaktadır. Yolculuk edecek kişi sayısına göre en uygun araç tahsis edilmektedir.

Shuttle Kapadokya Havaalanı Transferi ise servis araçları ile sağlanmaktadır. Birbirinden bağımsız yolcular birlikte seyahat etmektedir. Havaalanına iniş ve kalkış yapan uçak saatlerine göre hizmet vermektedir. Özel transfer hizmetine göre daha hesaplı bir transfer seçeneğidir.

Kapadokya Ürgüp Transferi
Kapadokya Ürgüp Transferi

Nevşehir Kapadokya Arası Havaalanı Transferi

Nevşehir Kapadokya Havaalanı, Kapadokya’ya 55 km mesafededir. Kayseri Havaalanı’na göre daha yakın, ancak daha küçüktür. Bu yüzden daha az uçuş bulunmaktadır. Türk Hava Yolları’nın günde 2 uçuş seferi bulunmaktadır. Özel ulaşım firmalarının ek uçuş seferleri yapılmaktadır.

Nevşehir Havaalanı’nı tercih eden yolcular için özel transfer şirketlerinin her uçuş seferine bağlı olarak shuttle transfer hizmeti bulunmaktadır. Uçakların iniş ve kalkış saatlerine göre düzenlenen shuttle ulaşım hizmeti birbirinden bağımsız yolcuları kapsamaktadır.

Özel VIP araçlarla Kapadokya Havaalanı Transferi için uçuş öncesinde rezervasyon yapılmaktadır. Kişi sayısına göre araç tahsis edilmektedir. 1-5 kişilik VIP Mercedes Vito, 6-10 kişilik Mercedes Sprinter marka lüks araçlarla ulaşım sağlanmaktadır. Uçak indiği anda araçlar havaalanında hazır bulunmakta ve rezervasyonlu misafirleri çıkış kapısında beklemektedir. Hiç beklemeden otele ulaşım sağlanmaktadır. Araçların içi misafirlerin rahat edebileceği şekilde tasarlanmıştır.

Kapadokya Havaalanı Transferi hem Kapadokya’ya geliş hem de dönüş yolculuklarında hizmet vermektedir. Tatil dönüşünde yolcular Vip ya da shuttle ulaşım hizmetlerinden yararlanabilirler. Tabi ki en az bir gün önceden rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Kapadokya vito transferi için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Vito araçlarımız

Kapadokya Havaalanı Transfer Hizmetleri

Kapadokya’ya uçakla gelen yolcular için her iki havaalanından da konforlu bir yolculuk imkanı sunan vip transfer hizmeti bulunmaktadır. Araç kaptanı, rezervasyonlu yolcuların isimlerinin yazılı olduğu döviz ile yolcu geliş terminalinde beklemektedir. Yolcunun valizlerini alarak araca kadar götürerek bagaja yüklemektedir. Araçlarda güvenliği ve konforu en iyi şekilde sunacak sistem ve ekipmanlar bulunmaktadır. Yatar pozisyona ayarlanabilir deri koltuklu, klimalı, buzdolabı, çay – kahve makinesi, TV, DVD, WiFi olanakları araçlarda mevcuttur. Şoför ile yolcular arasında açılıp kapanabilir paravan bulunmaktadır.

Özellikle içinde bulunduğumuz pandemi döneminde tüm araçlar yolculuk öncesi ve sonrası yıkanmakta, dezenfekte edilmektedir. Araçlarda maske, eldiven, dezenfektan bulunmaktadır. Yolcuların hem konforu hem sağlığı hem de güvenliği en iyi şekilde sağlanmaktadır.

Kapadokya Vip Transfer Fiyatları

Erciyes ve Kayseri Havaalanlarından Kapadokya’ya transfer ücretleri hemen hemen aynıdır. Fiyatlar, araçların özelliğine, yolcu sayısına, yolculuk türüne göre değişmektedir. 5 kişiye kadar VIP özel transfer ücreti yaklaşık 1200 TL civarındadır. 10 kişilik gruplar için Sprinter araçlarla VIP transfer ücreti ise 1250 TL civarındadır. Bu yolculuklarda araca yabancı kimse alınmamakta, tamamen kişiye özel hizmet sunulmaktadır. Yolcu alma ve indirme durumu söz konusu olmadığı için yolculuk çok daha kısa sürmektedir. Özellikle grup ve aile olarak seyahat edenler için çok daha konforlu ve hesaplı olmaktadır.

Erciyes ve Kayseri’den Kapadokya Havaalanı Transferi için hizmet veren shuttle servislerinin fiyatı ise kişi başı 120 TL’dir. Bu yolculuk sırasında yabancı yolcularda bulunmaktadır. Duraklarda yolcu indirme ve alma durumu söz konusu olduğundan VIP transfere göre yolculuk daha uzun sürmektedir.

Rezervasyon Bilgisi

Transfer konusunda ister Kapadokya Havaalanı ister Kayseri Havaalanı için bölgeye gelmiş olun mutlaka rezervasyon yaptırmanızda fayda vardır. Çünkü özellikle yaz ayları düşünüldüğünde yoğunluk çok yüksek olmaktadır. Sizler araçlarımıza alındıktan sonra direk otellerinize götürülmektesiniz. Aynı şekilde dönüş için gene otelinizden sizleri almaktayız. Uçuşunuza 1 saat kala sizleri havalimanına bırakmaktayız. Kapadokya’ ya geldiğinizde yapabileceğiniz aktiviteler bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi Kapadokya jeep safari turu aktivitesidir. Sayfamızdan kontrol edebilirsiniz. Başka bir kapadokya transferi için tıklayabilirsiniz. Kapadokya transferi için sizlerden isim, soy ısım, telefon ve otel bilgisi almaktayız.

© 2013 - 2024 Gezginkolik.com