Kapadokya Elektrikli Araba Turu

Kapadokya Elektrikli Araba Turu – Twizy

Kapadokya elektrikli araba turu 2020 yılında hizmet vermeye başlamıştır. 1 saat 2 saat ve sunset dediğimiz günbatımı turları yapılmaktadır. Rehber eşliğinde turlarımıza katılabilir ve elektrikli araçlarımız ile Kapadokya’ da turlarımıza başlayabilirsiniz. 1 saatlik turumuzun fiyatı kişi başı fiyatı 400 tl dir. 2 Saatlik Twizy Kapadokya turumuzun fiyatı 500 tl dir. Kapadokya Twizy elektrikli araç turlarımıza katılmanız için rezervasyon yapmanızda fayda vardır. Hem gün doğumu balonlar ile tur yapabilirsiniz hem de sunset dediğimiz gün batımı turlarımıza katılabilirsiniz.

Bizimle irtibata geçerek WhatsApp üzerinden +90 533 255 47 67 rezervasyon oluşturabilirsiniz. Ya da +905332554767 nolu numaradan bizleri arayabilirsiniz.

Kapadokya Elektrikli Araba Turu Fiyatları

  • Gün Doğumu 2 Saat Twizy Turu Kişi Başı : 500 TL.
  • Gün Ortası 1 saat Twizy Turu Kişi Başı : 400 TL.
  • Gün Batımı 2 saat Twizy Turu Kişi Başı : 500 TL.

Kapadokya’ da bulunan Twizy araçlarımız ile günün farklı saatlerinde tur yapmak isterseniz eğer bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Elektrikli araba ile Kapadokya turu yapmak için bir çok sebebiniz olacaktır. Öncelikle Tek başınıza kullanabileceğiniz bir araç ile özgürce Kapadokya yollarında olacaksınız. Tarihi bölgelerden geçerken kontrol tamamen sizde olacaktır. Bu turları yaparken eğer arkadaş grubunuz ile birlikteyseniz, daha fazla keyif alacağınızdan emin olabilirsiniz. Özellikle Kapadokya mola yerlerimizde durduğumuzda fotoğraflarınız twizy araçlarımız ile çok şık çıkacaktır. Bu zaman zaman popüler seyir terasları zaman zaman ise balonların kalkış alanında olacaktır. Kapadokya elektrikli araba turu için araçlarımız özellikle elektrikli olduğundan doğaya herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Elektrikli araba twizy fiyatı için 1 saat, 2 saat ve 3 saatlik farklı seçenekler bulunmaktada. Fakat özel istediğiniz tur tiplerinde bizlere fiyatı sorabilirsiniz. Kapadokya da yapılan bu aktivite için her araca bir kişi binmektedir.

Kapadokya Elektrikli Araba Turu
Kapadokya Elektrikli Araba Turu

Twizy Elektrikli Arabalar Güvenli midir?

Twizy araçlarımız normal arabadan farksız olarak tamamen çelik konstrüksiyondan üretilmiştir. Tüm araçlarımız kaskoludur. Twizy elektrikli araçlarımızın hepsinde hava yastığı bulunmaktadır. Normal araçlardan farklı bir yanı bulunmamaktadır. Ayrıca sürüş keyfi olarak sizleri fazlasıyla mutlu edecektir. Üstelik doğa dostu olmaları turlarınızı daha anlamlı kılacaktır.

Elektrikli araçlarımız ile tura çıktığınızda önde rehberimiz bulunmaktadır. Rehberimiz eşliğinde yapacağınız tur aynı zamanda bölgeye ilk kez gelmiş misafirlerimiz için nokta atışı gezme fırsatı sunacaktır. Rehber aracımız önde tur rotanızı tamamlamak için sizlere liderlik yapacaktır. Twizy araçlarını kiraladığınız süreye göre 1 yada 2 saat için tur rotası farklılık göstermektedir. Hem Kapadokya’ nın görülecek yerlerini hem de fotoğraf çekilecek lokasyonları birlikte gezmiş olacaksınız. Genel olarak gezeceğiniz lokasyonlar şu şekilde olacaktır;

Elektrikli Araba Turu Rotası

Ürgüp, Devret Vadisi, Zelve, Paşabağı Ören Yeri, Çavuşin Kasabası, Göreme Kasabası, Kızıl Çukur Panorama, Üç Güzeller ve tekrardan Ürgüp’ e dönüş.

Kapadokya Elektrikli Araba Turu
Kapadokya Elektrikli Araba Turu

Twizy Turları Hakkında Saat ve Rotalar

Kapadokya Elektrikli Araba Turu için ilk gezinti, sabahları sunrise dediğimiz gün doğumu turları için sizlere servis vermektedir. Gün doğumu turları genelde saat 07:00 – 09:00 saatleri arasında yapılmaktadır. Bu turumuzun amacı o gün eğer balonlar uçuyor ise araçlarımız ile balon kalkış alanı na gitmekteyiz. Balon alanında hem muhteşem görselliği izlemiş hemde burada ufak bir mola vererek fotoğraf çekme fırsatınız olacaktır. Balonları izlemek için Göreme bölgesinde mola vermekteyiz. Kapadokya daki balonların hepsi bu bölgeden kalkmaktadır.

Sabah gündoğumu 2 saat twizy turumuzun dışında gene öğlen standart olan 12:00 da turumuz başlamaktadır. 1 saat ve 2 saat olarak turumuza katılabilirsiniz. Öğlen saatlerimizde sizler için uygun olacaktır.

Kapadokya Elektrikli Twizy Turu
Kapadokya Elektrikli Twizy Turu

Günün son turu ise sunset dediğimiz gün batımı turlarıdır. Kapadokya bölgesi için birçok sunset yani gün batımı turu bulunmaktadır. Gün batımı saatlerinde Kapadokya atv turu, At turları, Kapadokya Jeep safari turları ve birçok aktivite yapılmaktadır. Günün yavaş yavaş batması ile birlikte vadilere vuran ışık farklı tonları ortaya çıkarttığından sunset turları çok keyifli olmaktadır. Sizde elektrikli araçlarımız ile bu anlara şahit olup güzel fotoğraflar çıkartabilirsiniz. Gün batımında yeterince vakit geçirdikten sonra turumuzu tamamlamak üzere Göreme Kasabası, Göreme Açık Hava Güzesi üzerinden tekrar başlangıç noktamız olan Ürgüp’ e devam etmekteyiz. Kapadokya elektrikli araba turu için rezervasyon yaptırmanızda önem bulunmaktadır. Tek kişilik araba turlarımız için hafta sonu özellikle Kapadokya fazlasıyla yoğun olduğundan yerinizi ayırtman ve rezervasyon yaptırmak önemlidir.

Twizy Elektrikli Araba Turu Rezervasyonu

Kapadokya bölgesine geldiğiniz zaman twizy araba turları için rezervasyonu günün her saati yapabilirsiniz. Özellikle tavsiyemiz hafta sonları eğer bölgeye gelecekseniz, rezervasyonunuzu 1 gün önceden yaptırabilirsiniz. Bölgemiz fazlasıyla kalabalık olacağından size avantaj sağlayacaktır. Elektrikli araba turu için hem WhatsApp hem de telefon ile bizlere ulaşabilirsiniz.

 

© 2013 - 2024 Gezginkolik.com