İstanbul Helikopter Turu

İstanbul Helikopter Turu

Dünyanın sayılı şehirlerinden birisi olan ve birçok noktayı istanbul helikopter turu ile görebilirsiniz. Helikopter turumuzda istanbul boğazının ve en popüler tarihi yapılarını kuş bakışı göreceksiniz. Bu benzersiz deneyimi yaşamak için bizlere ulaşabilirsiniz. Turumuz her gün yapılmaktadır. İster tarihi yarım adayı gökyüzünden izleyin isterseniz sürpriz doğum günü yada evlenme teklifi yapın. İstanbul helikopter turu fiyatları için detaylı bilgi alabilir ve tur rotası hakkında bizlere ulaşabilirsiniz. Helikopter kiralama için en geç 1 gün önceden rezervasyonunuzu yaptırmış olmanız gerekmektedir. Özel misafirleriniz olduğunda sizlere o dilde rehberlik hizmeti vermekteyiz. Helikopterlerimiz istanbul lokasyonunda 2 farklı noktadan kalkış yapmaktadır. Zorlu Avm ve Atatürk Havalimanı’ndan uçuşlarımız yapılmaktadır. Helikopter uçuşlarımız standart olarak 20 dakika yapılmaktadır. Siz misafirlerimizin daha uzun tur talepleri olursa firmamız tarafından değerlendirilip uygunluğu bulunuyorsa uçuşlarımız yapılmaktadır.

Ayrıca İstanbul’ da uçak ile 45 dakikalık turlarımızda yapılmaktadır. 2 kişi yada 3 kişi ile 45 dakika istanbul üzeri uçuşumuz bulunmaktadır.

Helikopter turlarımız istanbul için Ata heliport üzerinden kalkmaktadır. Sizlere istanbul helikopter turu öncesinde rezervasyonunuz yapıldıysa konum bilgisi ile yardımcı olmaktayız. İstanbul helikopter turu 2024 yılı için 2o dakikası 500 euro dur.

WhatsApp üzerinden rezervasyon yapmak için +905324530363 nolu numarayı arayabilirsiniz. Ya da direk +90 532 453 03 63 nolu numaran bizlere ulaşabilirsiniz.

En çok gelen sorulardan bazıları ise helikopter turlarında kişi sayısıdır. 4 ve 6 kişilik 2 farklı helikopter modelimiz bulunmaktadır. Hangi helikopter modelimizi seçerseniz seçin ödeyeceğiniz ücret o helikopterin kiralama bedelidir. Yani 1 kişide olsanız 4 kişide olsanız fiyat sabittir. İstanbul’un muhteşem güzelliklerini trafik yoğunluğu yaşamadan, kalabalık içinde bunalmadan sakin bir şekilde izlemek ister misiniz? Yanıtınız “evet” ise size istanbul helikopter turu na katılmanızı öneriyoruz. Eğer başka bir organizasyon ya da gezi turu isterseniz istanbul’ da tekne turu yapabilirsiniz. Private özel tekne turu için whatsapp tan bizlere ulaşabilirsiniz. Helikopter turlarımızda kalkış alanı temel olarak Atatürk Havalimanı’ dır. Sizleri karşıladığımız alan Atatürk Havalimanı olmaktadır. Sizlerden gelen taleplere göre müsaitlik bakılmaktadır. Atatürk havalimanı yada Zorlu lokasyonlarından kalkış yapılabilmektedir. Uçuş süresinde sizlere 2 pilotumuz eşlik edecektir. Uçuş bilgisi ise uçuş öncesinde sizlere verilecektir.

İstanbul Helikopter Turu Fiyatları
İstanbul Helikopter Turu Fiyatları

Tur hizmeti olarak istanbul helikopter turu, turizm ve havacılık firmalarının verdiği bir hizmettir. İstanbul’u havadan izlemek, zengin tarihi ve kültürel güzelliklerini bir başka bakışla keşfetmek için helikopter kiralamanıza artık gerek yok. Yaklaşık 20 dakikalık turlar ile Haliç, Tarihi Yarımada, Boğaziçi’nin Anadolu ve Avrupa Yakalarını havadan izleyebilirsiniz. İster tek kişi, ister ailenizle, arkadaşlarınızla bu turlara katılabilirsiniz. Sizlere istanbul turu için video ve lokasyon bilgisi göndermekteyiz. Uçuş deneyiminize 2 pilot eşlik edecektir.

İstanbulda Helikopter Turları için En çok Sorulan Sorular?

1- Helikopter Turları Kaç Kişi ile Yapılmaktadır?

Helikopterlerimiz 4 kişi ile 6 kişi arasında değişmektedir. Kişi talebinizi uçuş öncesinde bizlere iletebilirsiniz. Helikopter modellerimiz tiplerine göre farklılık göstermektedir. Kiralama yapmadan önce bize kişi sayısını bildirmeyi unutmayınız. Rezervasyon öncesinde istanbul helikopter turu için uçuş rotası ve daha detaylı bilgileri arayarak bizlerden öğrenebilirsiniz.

2- Helikopter Uçuşları Nereden Yapılmaktadır?

Uçuşlarımızın merkezi istanbuldur. İstanbul’ da 2 farklı noktadan standart olarak uçuş gerçekleştirmekteyiz. Birincisi Atatürk havalimanıdır. Diğeri ise Zorlu AVM heliportudur. Bulunduğunuz konuma göre 2 farklı lokasyondan da uçuş yapmaktayız. Bu iki lokasyondan helikopter ile sizleri alıp istanbul helikopter uçuşlarına başlamaktayız. Bu lokasyonların dışında istanbul heliport alanlarından kalkış ve iniş yapabiliriz. Fakat farklı heliportlardan alındığınızda ekstra heliport ücreti ödenmektedir. Fakat istanbul helikopter turu uçuşuna kendi heliportumuzdan başladığınızda ek ücret ödenmemektedir.

3- Kaç Yaşından İtibaren Helikopter Turları Yapılmaktadır?

Helikopter turlarımızda yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Çocuklarınız ile helikopter turlarımıza katılabilirsiniz.

4- Helikopter Uçuşları Kişiye Göre mi Belirlenmektedir?

Uçuşlarımız sorti üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Kişi sayısı fiyatı değiştirmemektedir. 20 dakikalık istanbul turumuzun ücreti sabittir. ister 1 kişi ister 6 kişi helikopterimize binebilirsiniz.

5- Helikopter Turu ile Evlenme Teklifi Yapılır mı?

Genelde misafirlerimizin en fazla tercih ettiği konulardandır. Uçuş öncesi uçuş sonrası helikopter uçuşu sırasında evlenme teklifi için sizlere yardım etmekteyiz. Genelde misafirlerimiz istanbul uçuş turu için fotoğrafçı istemektedirler. Sizinle birlikte helikopter turlarına daha önce bu konuda deneyimli fotoğrafçılarımız katılabilirler. Sizler istanbul üzerinden uçuş yaparken fotoğrafçılarımız bu güzel anlarınızı ölümsüzleştirmektedir. Ayrıca havada kısa kısa videolar ile de istanbul helikopter kiralama turundan sonra sizlere birleştirip göndermektedirler. Bunun dışında indiğiniz zaman pasta getirmekteyiz.

Standart istanbul helikopter turu yedi kişilik helikopterler ile yapılmaktadır. İki sıra üçlü koltuk ve pilot yanı olmak üzere yerleşim sağlanmaktadır. Bilet fiyatlandırması ön, arka, cam kenarı, orta koltuk olmasına göre değişmektedir. 7 kişilik gruplar için helikopter kiralayarak İstanbul turu yapmak mümkündür. Ancak tek ya da iki kişi istanbul helikopter turu na katılmak isterseniz, aynı helikopteri diğer bilet alan yolcularla paylaşabilirsiniz.

İstanbulda Helikopter Turları
İstanbulda Helikopter Turları

Grup olarak istanbul helikopter turu yapmak için helikopteri kiralamak bazen daha avantajlı olmaktadır. Kiralama durumunda isterseniz süreyi daha da uzatabilirsiniz. Ancak her ne kadar kısa gibi görünse de 15 -20 dakikalık turlar, İstanbul’u genel olarak görmek için yeterli olmaktadır. Bazı misafirlerimiz helikopter kiralama seçeneği olarak 40 dakika yada 1 saatlik tur da isteyebilmektedir.

Tur sırasında istanbul helikopter turu ile gökyüzünde yaşayacağınız keyif, adrenalin içinde muhteşem istanbul manzarasına farklı bir bakış açısından bir kez daha hayran kalacaksınız. Tarihi Yarımada’da Ayasofya’nın, Süleymaniye Camii’nin, Topkapı Sarayı’nın heybetli güzelliğini, Haliç’in Galata Köprülerini, kiliselerini, camilerini, Piyer Loti, Feshane, Miniatürk ve eşsiz kıyılarını havadan izlemenin keyfine varacaksınız. Asya ile Avrupa kıtalarının kesiştiği Boğaziçi’ne bir başka hayran olacaksınız. Anadolu Yakası’nda Anadolu Hisarı, Beylerbeyi Sarayı, Boğaziçi, Fatih Sultan Mehmet Köprüleri, Kız Kulesi, Selimiye Kışlası, Haydarpaşa Garı tüm ihtişamları ile eşsiz bir panoramik manzara serecek gözlerinizin önüne. Avrupa Yakası’nda Galata Kulesi, Dolmabahçe, Çırağan Sarayları, Ortaköy Camii, Rumeli Hisarı, Gökyüzüne yükselen iş merkezleri, eşsiz Bebek Koyu adeta selamlayacak sizi. Tur rotamız yukarıda lokasyonlarda yapılacaktır ve istanbul helikopter turu için göreceğiniz konumlar olmaktadır.

​Genellikle istanbul helikopter turu ile tüm bu güzellikleri 15 -20 dakikalık süre içinde görmeniz mümkün olacak. Havada kuşlar gibi özgür olmanın huzuru yanında heyecan ve adrenalinin verdiği keyif içinde bir başka güzel görünecek İstanbul. Bu muhteşem deneyimi yaşadığınıza memnun kalacaksınız. Helikopter kiralama için istanbul lokasyonunda bulunmanız gerekmektedir. Çünkü helikopter turları istanbuldan başlamaktadır. Sizler farklı lokasyonlarda olduğunuzda helikopter sizleri almaya gelmesi, ekstra ücret ödemeniz anlamına gelmektedir. Ayrıca isteyen misafirlerimizi farklı noktalara bırakmaktayız. Bunun için helikopter pistinin bulunması gerekir. Bu gibi durumlarda helikopter pist kullanım ücreti tarafınızca ödenmektedir.

İstanbul Helikopter Kiralama
İstanbul Helikopter Kiralama

İstanbul Helikopter Turu Fiyatları

Fiyatlandırma istanbul helikopter kiralama fiyatları uçuş süresine, koltuk konumuna göre değişmektedir. Standart 15 – 20 dakikalık istanbul helikopter turu fiyatları;

  • Pilot yanı 750 Euro,
  • Ön sıra cam kenarları 750 Euro,
  • Orta koltuklar 700 Euro,
  • Arka sıra cam kenarı koltuklar 700 Euro civarındadır.

7 kişilik grup halinde ya da 7 kişilik helikopterde tek başınıza istanbul Helikopter Turu na katılmak isterseniz 7 kişilik için kişi başı 800 Euro civarında ücret ödemek durumundasınız. Bir anlamda helikopteri kiralamış oluyorsunuz. Bu fiyatlar firmalara göre değişiklik göstermektedir. Rezervasyon yaptırdığınız istanbul helikopter kiralama, hava şartları nedeniyle iptal olursa uçuş başka bir güne ertelenmektedir. İstanbul için yapacağınız helikopter turu için hava durumundan dolayı iptal olması zaten sizlere erkenden belirtilmektedir.

İstanbul Helikopter Turunda Evlilik Teklifi

Günümüzde damat adayları hayatlarını birleştirmek istedikleri sevgililerine sıradan olmayan bir şekilde evlilik teklif etmenin arayışı içindeler. İstanbulda Helikopter Turu son zamanlarda evlilik teklifi için en çok tercih edilen aktivitelerden biridir. İstanbul’un eşsiz güzelliğini seyrederken sürpriz bir evlilik teklifi gelin adayının ayaklarını tam anlamıyla yerden kesecektir. Biraz masraflı bir evlilik teklifi olduğunu düşünebilirsiniz ancak çiftlerin hayatlarında dönüm noktası olan ve bir kere yaşanan bir olay olduğu için değecektir.Unutulmaz anılarınızı istanbul semalarında yaşayabilirsiniz.

Helikopterde Evlenme Teklifi
Helikopterde Evlenme Teklifi

Hayatlarını birleştiren çiftlerin düğün mekanlarına helikopter ile gelmeleri de son yılların trendlerinden. Gelin arabası ile trafikte yol almaya çalışmak yerine helikopter kiralayarak istanbul helikopterde evlenme teklifi yapılmakta ve düğünün yapılacağı mekana inilmektedir. Burada önemli olan helikopter alanı için izin alınması ve fiyat bilgisidir. Helikopter heliport alanları farklı fiyatlarda hizmet vermektedir. Bunun için helikopter kiralama için inilecek yada özel olarak karşılanacak lokasyonunda bizlere bildirilmesi gerekmektedir. Uçuş ödemelerinizi euro yada tl olarak yapabilmektesiniz.

Ayrıca çocuklar için uçmak muhteşem bir olaydır. Çocukların doğum günlerinde onlara verilecek sıra dışı bir armağan olan istanbul turu, hayatları boyunca unutmayacakları hoş bir anı olacaktır. Sadece çocukları değil adrenalin tutkunu ve istanbul hayranı kişileri mutlu etmenin seçeneklerinden biridir istanbul helikopter turu. Onlara özel günlerde böyle bir sürpriz yapmak hayatları boyunca alacakları en güzel armağan olacaktır.

istanbul Helikopter Uçuş Turu
istanbul Helikopter Uçuş Turu

İstanbul Helikopter kiralama hizmeti veren firmalardan rezervasyon yaparak ilk fırsatta bu eşsiz deneyimi yaşayabilirsiniz. istanbul semalarında özgürce uçmanın keyfine varmak ve İstanbul’un eşsiz panoramik manzarasını seyretmek eminiz ki size çok iyi gelecektir. Bir başka aktivitemiz olan Göbeklitepe balona binme turumuz için sayfamıza bakabilirsiniz. İstanbul özel uçak kiralama için diğer sayfamıza bakabilirsiniz. Helikopterlerimiz için bir iki gün öncesinde bizimle irtibat kurmanız önemlidir. Bazı misafirlerimiz uzun süreli kiralama yaptığından İstanbul için bazen müsaitlik olmamaktadır. 2024 yılı istanbul helikopter turu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Helikopter Kiralama Rezervasyonu Nasıl Yapılmaktadır?

Helikopter kiralamak için bizlere başvurduğunuzda öncelikle sizlerin hangi gün ve saat aralığında kiralama isteyeceğinizdir. Helikopterimizin istanbul için uygunluğu kontrol edilir. İstediğiniz tarih aralığına bakılır ve sizlere müsaitlik bilgisi verilir. Sonraki aşama sizlerden helikopter turu için onay alınmasıdır. Sonraki aşama uçuş izinleri ve uçacak misafirlerimizin kimlik bilgileridir. Rezervasyonlarda istanbul helikopter turu için isim soy isim, uyruk, pasaport yada tc kimlik bilgileri alınır. İşlemler yapıldıktan sonra ödemenin tamamı alınır. Bundan sonra uçuşunuz planlanmış ve randevunuz verilmiştir.

© 2013 - 2024 Gezginkolik.com