İstanbul Helikopter Turu

0
13355
İstanbul Helikopter Turu
İstanbul Helikopter Turu

Dünyanın sayılı şehirlerinden birisi olan ve birçok noktayı istanbul helikopter turu ile görebilirsiniz. Helikopter turumuzda İstanbul boğazının ve en popüler tarihi yapılarını kuş bakışı göreceksiniz. Bu benzersiz deneyimi yaşamak için bizlere ulaşabilirsiniz. Turumuz her gün yapılmaktadır. İster tarihi yarım adayı gökyüzünden izleyin isterseniz sürpriz doğum günü yada evlenme teklifi yapın. İstanbul helikopter turu fiyatları için detaylı bilgi alabilir ve tur rotası hakkında bizlere ulaşabilirsiniz.

WhatsApp üzerinden rezervasyon yapmak için +905324530363 nolu numarayı arayabilirsiniz. Ya da direk +90 532 453 03 63 nolu numaran bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul’un muhteşem güzelliklerini trafik yoğunluğu yaşamadan, kalabalık içinde bunalmadan sakin bir şekilde izlemek ister misiniz? Yanıtınız “evet” ise size istanbul Helikopter Turu na katılmanızı öneriyoruz. Eğer başka bir organizasyon ya da gezi turu isterseniz istanbul’ da tekne turu yapabilirsiniz. Private özel tekne turu için whatsapp tan bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Helikopter Turu Fiyatları
İstanbul Helikopter Turu Fiyatları

İstanbul Helikopter Turu, turizm ve havacılık firmalarının verdiği bir hizmettir. İstanbul’u havadan izlemek, zengin tarihi ve kültürel güzelliklerini bir başka bakışla keşfetmek için helikopter kiralamanıza artık gerek yok. Yaklaşık 20 dakikalık turlar ile Haliç, Tarihi Yarımada, Boğaziçi’nin Anadolu ve Avrupa Yakalarını havadan izleyebilirsiniz. İster tek kişi, ister ailenizle, arkadaşlarınızla bu turlara katılabilirsiniz.

Standart istanbul helikopter turu yedi kişilik helikopterler ile yapılmaktadır. İki sıra üçlü koltuk ve pilot yanı olmak üzere yerleşim sağlanmaktadır. Bilet fiyatlandırması ön, arka, cam kenarı, orta koltuk olmasına göre değişmektedir. 7 kişilik gruplar için helikopter kiralayarak İstanbul turu yapmak mümkündür. Ancak tek ya da iki kişi istanbul helikopter turu na katılmak isterseniz, aynı helikopteri diğer bilet alan yolcularla paylaşabilirsiniz.

İstanbulda Helikopter Turları
İstanbulda Helikopter Turları

Grup olarak istanbul helikopter turu yapmak için helikopteri kiralamak bazen daha avantajlı olmaktadır. Kiralama durumunda isterseniz süreyi daha da uzatabilirsiniz. Ancak her ne kadar kısa gibi görünse de 15 -20 dakikalık turlar, İstanbul’u genel olarak görmek için yeterli olmaktadır.

İstanbul Helikopter Turu ile gökyüzünde yaşayacağınız keyif, adrenalin içinde muhteşem İstanbul manzarasına farklı bir bakış açısından bir kez daha hayran kalacaksınız. Tarihi Yarımada’da Ayasofya’nın, Süleymaniye Camii’nin, Topkapı Sarayı’nın heybetli güzelliğini, Haliç’in Galata Köprülerini, kiliselerini, camilerini, Piyer Loti, Feshane, Miniatürk ve eşsiz kıyılarını havadan izlemenin keyfine varacaksınız. Asya ile Avrupa kıtalarının kesiştiği Boğaziçi’ne bir başka hayran olacaksınız. Anadolu Yakası’nda Anadolu Hisarı, Beylerbeyi Sarayı, Boğaziçi, Fatih Sultan Mehmet Köprüleri, Kız Kulesi, Selimiye Kışlası, Haydarpaşa Garı tüm ihtişamları ile eşsiz bir panoramik manzara serecek gözlerinizin önüne. Avrupa Yakası’nda Galata Kulesi, Dolmabahçe, Çırağan Sarayları, Ortaköy Camii, Rumeli Hisarı, Gökyüzüne yükselen iş merkezleri, eşsiz Bebek Koyu adeta selamlayacak sizi.

İstanbul Helikopter Turu ile tüm bu güzellikleri 15 -20 dakikalık süre içinde görmeniz mümkün olacak. Havada kuşlar gibi özgür olmanın huzuru yanında heyecan ve adrenalinin verdiği keyif içinde bir başka güzel görünecek İstanbul. Bu muhteşem deneyimi yaşadığınıza memnun kalacaksınız.

İstanbul Helikopter Kiralama
İstanbul Helikopter Kiralama

İstanbul Helikopter Turu Fiyatları

İstanbul Helikopter kiralama fiyatları uçuş süresine, koltuk konumuna göre değişmektedir. Standart 15 dakikalık istanbul Helikopter Turu fiyatları;

  • Pilot yanı 550 Euro,
  • Ön sıra cam kenarları 550 Euro,
  • Orta koltuklar 500 Euro,
  • Arka sıra cam kenarı koltuklar 500 Euro civarındadır.

7 kişilik grup halinde ya da 7 kişilik helikopterde tek başınıza istanbul Helikopter Turu na katılmak isterseniz 7 kişilik 800 Euro civarında ücret ödemek durumundasınız. Bir anlamda helikopteri kiralamış oluyorsunuz. Bu fiyatlar firmalara göre değişiklik göstermektedir.

Rezervasyon yaptırdığınız istanbul helikopter kiralama, hava şartları nedeniyle iptal olursa uçuş başka bir güne ertelenmektedir.

İstanbul Helikopter Turunda Evlilik Teklifi

Günümüzde damat adayları hayatlarını birleştirmek istedikleri sevgililerine sıradan olmayan bir şekilde evlilik teklif etmenin arayışı içindeler. İstanbulda Helikopter Turu son zamanlarda evlilik teklifi için en çok tercih edilen aktivitelerden biridir. İstanbul’un eşsiz güzelliğini seyrederken sürpriz bir evlilik teklifi gelin adayının ayaklarını tam anlamıyla yerden kesecektir. Biraz masraflı bir evlilik teklifi olduğunu düşünebilirsiniz ancak çiftlerin hayatlarında dönüm noktası olan ve bir kere yaşanan bir olay olduğu için değecektir.

Helikopterde Evlenme Teklifi
Helikopterde Evlenme Teklifi

Hayatlarını birleştiren çiftlerin düğün mekanlarına helikopter ile gelmeleri de son yılların trendlerinden. Gelin arabası ile trafikte yol almaya çalışmak yerine helikopter kiralayarak istanbul helikopterde evlenme teklifi yapılmakta ve düğünün yapılacağı mekana inilmektedir.

Ayrıca çocuklar için uçmak muhteşem bir olaydır. Çocukların doğum günlerinde onlara verilecek sıra dışı bir armağan olan İstanbul Turu, hayatları boyunca unutmayacakları hoş bir anı olacaktır.

Sadece çocukları değil adrenalin tutkunu ve İstanbul hayranı kişileri mutlu etmenin seçeneklerinden biridir istanbul helikopter turu. Onlara özel günlerde böyle bir sürpriz yapmak hayatları boyunca alacakları en güzel armağan olacaktır.

İstanbul Helikopter kiralama hizmeti veren firmalardan rezervasyon yaparak ilk fırsatta bu eşsiz deneyimi yaşayabilirsiniz. İstanbul semalarında özgürce uçmanın keyfine varmak ve İstanbul’un eşsiz panoramik manzarasını seyretmek eminiz ki size çok iyi gelecektir. Bir başka aktivitemiz olan Göbeklitepe balona binme turumuz için sayfamıza bakabilirsiniz. İstanbul özel uçak kiralama için diğer sayfamıza bakabilirsiniz.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here