istanbul yat kiralama

İstanbul Yat Kiralama

Adı istanbul yat kiralama olan organizasyonumuz son yıllarda en çok tercih edilen etkinliklerimizden biridir. Boğazın eşsiz manzarasıyla beraber misafirlerimiz sevdikleri ile İstanbulu’n boğaz manzarasını yat modellerimizden birini kiralayarak boğaz köprüsünü ve Ortaköy manzarasını diledikçe turumuzun tadını çıkarabilirler. Turlarımız 2 saatten başlıyor özellikle yaz aylarında çok fazla talep oluyor bunun için erken rezervasyon yapmayı unutmayın erken rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz sizlere özel yat modellerimiz ile harika anılar biriktireceksiniz.

WhatsApp üzerinden kiralık yat hizmetimiz hakkında bilgi almak için +90 541 342 21 05 tıklayabilirsiniz.

istanbul yat kiralama hizmeti
istanbul yat kiralama hizmeti

istanbul yat kiralama için kutlama, doğum günü, evlilik teklifi gibi pek çok etkinlik için düzenlenen bir organizasyondur. Bu tur ile İstanbul’un ünlü Boğaziçi Şeridi’nin eşsiz güzelliğini keşfedebilirsiniz. Kiraladığınız tekne size eşsiz manzaralar sunmak için özel bir rota izler ve bu rotada bol bol fotoğraf çekme fırsatını yakalarsınız. Osmanlı sarayları, İstanbul’un tarihi yalıları, dünyanın en pahalı evleri, tarihi yarımada, Topkapı Sarayı, Ayasofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi gibi asırlara tanıklık etmiş onlarca eseri, bulundukları yerlerden görebilecek ve yakından seyretme imkanına erişeceksiniz. Teknede gün batımı unutulmaz bir manzara deneyimi yaşayabilirsiniz. Şehirden veya yurtdışından gelen misafirlerinizi İstanbul’da ağırlamak için tekne kiralamak misafirleriniz için harika bir jest ve unutulmaz bir deneyim olacaktır.

İstanbul’dan uzak şehirlerde yaşayanlar, İstanbul turu arasına yat gezisini de ekledikleri zaman eşsiz bir deneyim ve anı kazanmış olurlar. Yaz aylarında, deniz taşımacılığı ve istanbul yat kiralama hizmetini kullanan kişi sayısı arttı. Yoğun iş hayatından ve hayatın genel akışından yorulan insanlar, denizin tadını çıkarmak için özel yat seçenekleri arıyorlar ve tatillerinin çoğunu sahilde geçirmek istiyorlar. Özellikle yat kiralama çok farklı seçeneklere sahiptir ve dinlenmek, ailece vakit geçirmek için en uygun yatı seçmek zor olabilir. Yat kiralama şirketlerinin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Büyük veya küçük yatları kiralamanın birçok dezavantajı ve avantajı varır.

Yatta Doğum Günü Kutlaması
Yatta Doğum Günü Kutlaması

Yat Çeşitleri Nelerdir

istanbul yat kiralama hizmeti alırken önce yatın boyutu seçildiğinde yatın manuel veya motorlu olup olmayacağına karar verilmesi gerekmektedir. Yatlar genelde motorlu yat, yelkenli yat ve guletler olarak sınıflara ayrılmaktadırlar.

  • Motorlu yat, diğer yatlardan daha rahat ve konforludur. Klasik bir yat, iki kabinin yanındaki bu iki bölüm arasında çok çeşitli oturma alanı sunmaktadır. Motorlu yatların kabinleri, bir süitten neredeyse bir süit oda gibi geniş, ferah ve konforludur.
  • Yelkenli yat: Mavi yolculuk ziyaretlerinde en sevilen türlerden biridir. Uygun hava koşulları ve uygun rüzgar hızları ile, motoru kapatarak yolculuk devam edebilir.
  • Guletler: Guletler el yapımı ahşap yatlardır. Bu yatlar genellikle sipariş verildikçe üretilmektedir. Anlaşılan firmaya göre lüks ve ekonomik modelleri mevcuttur.

İstanbul Yat Kiralama avantajları

Yat Kiralama organizasyonumuzda Marmara’nın eşsiz mekanlarını ve tarihi yapılarını ziyaret etmenin en hesaplı yollarından biridir. Yazın sıcacık güneşi, serin denizi ve dalgaların huzur veren sesi ile dilediğiniz rotayı takip ederek manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Boğaz turları için yat kiralamanın avantajları şunlardır:

  • Kültür tatili yaparken zamanınızın çoğunu müzelerde geçiririz. Bu tatili denize taşıyarak tarihi yalıları, Osmanlı saraylarını ve dünyanın en pahalı evlerini denizden inceleyebilir ve bunun yanı sıra kalabalıktan uzak, eşsiz denizin ve Boğaz’ın manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz.
  • istanbul yat kiralama hizmetinden faydalanırken daha çok motor yatlar tercih edilmektedir. Motoryat sayesinde çok daha hızlı hareket edilebilir ve yüksek hızlara ulaşılabilir.
  • Yatın hızı rüzgâr ve hava şartları gibi değişken bir faktöre bağlı olmadığı için motorlar hızlarını sabit tutar.
  • Ehliyetiniz olsun ya da olmasın, istanbul yat kiralama hizmetlerinden faydalanabilir ve tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.
  • Motor yatlar diğer yatlara göre daha avantajlıdır. Yat kiralamak tatilinizi hoş bir hatıra haline getirir.
  • Tekne kullanımı basit olsa da motoryatlar ancak yatı işletmek için lisanslı bir kaptanın bulunması durumunda kiralanabilir. Bu hem yat kiralama şirketlerinin ilkesidir hem de müşterilerini olası kazalardan korumak için aldıkları önlemlerdir.
  • Tatilin yanı sıra yurt dışından gelen veya İstanbul dışında yaşayan misafirlerinizi de bu yat kiralama hizmeti sayesinde iyi bir şekilde ağırlayabilirsiniz. Ayrıca düğün, evlilik teklifi yıldönümü, mezuniyet gibi kutlama amacıyla da yat kiralama hizmetlerinden faydalanılmaktadır.

Yaz aylarında deniz ulaşımı kullananların ve istanbul yat kiralama hizmetinden yararlananların sayısı artıyor. Özellikle motoryatlar söz konusu olduğunda çok farklı seçenekler var ve amaca en uygun yatın seçilmesi zor olabiliyor. Yat motorları sahip oldukları güçlü motorlar sayesinde daha yüksek hızlar sağlar. Yat kiralayacak kişi sayısı, irili ufaklı yat kiralama birçok avantaj veya dezavantaj yaratacaktır. Yat kiralamanın boyutunu belirledikten sonra yatın motoryat mı yoksa başka bir yat çeşidi mi olacağına karar vermek gerekir. Her yat tipinin de kendine göre avantajları ve dezavantajları vardır. Bu arada yatta doğum günü partisi için sayfamıza bakabilirsiniz.

© 2013 - 2024 Gezginkolik.com