İstanbul Klasik Araba Turları

İstanbul Klasik Araba Kiralama

İstanbul, görkemli tarihinde üç büyük medeniyete başkentlik yapmış, her bir medeniyetin en güzel eserlerini halen barındırmakta olan, ortasından geçen Boğaziçi ile iki kıtayı birleştiren muhteşem bir şehirdir. Ancak istanbul klasik araba kiralama hizmeti alarak karadan turlamak apayrı bir keyiftir. Özellikle turistlerin dünyanın bir ucundan kalkıp görmeye geldikleri Boğaziçi, eşsiz manzarası ve sahip olduğu güzellikleri ile şiirlere, şarkılara konu olmuştur. Bu muhteşem şehri denizden vapur ve yatlarla izlemenin keyfi anlatılamaz. Boydan boya her iki kıtayı kapsayan Boğaz’ da klasik araba turu yaparak şehrin hem tarihi dokusuna hem de günümüzün modern ve dinamik yaşantısına tanık olabilirsiniz.

WhatsApp üzerinden rezervasyon yaptırmak için +90 538 062 14 66 nolu numaradan ulaşabilirsiniz. Yada +90 538 062 14 66 nolu numarayı direk arayarak hizmet hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sizde bu tarz organizasyonlar ile hem istanbulun tarihini hemde farklı fotoğraf kareleri ile anı sayfanıza notlar istiyorsanız rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ayrıca istanbul klasik araba kiralama turumuz için bölge otellerindeyseniz sizi otelinizden almaktayız. Yada buluşma noktamız olan galaport lokasyonunda sizler ile buluşuyoruz.

Bir yanda tarihi surların, sarayların, camilerin heybeti, diğer yanda ışıl ışıl parıldayan alışveriş merkezleri, gökdelenleri arasında üstü açık bir klasik araçla yol almak, tarih de yolculuk yaptığınız hissi uyandıracaktır. Bunun için tek yapmanız gereken istanbul klasik araba kiralama hizmeti almaktır. İster şoförlü klasik kiralayarak istediğiniz güzergahta etrafı doyasıya seyrederek isterseniz aracı kendiniz kullanarak İstanbul turu yapabilirsiniz.

İstanbul Klasik Araba Kiralama ile Boğaz Turu

İstanbul klasik araba kiralama ile farklı güzergahlarda tur atabilirsiniz. Ama size önereceğimiz Karaköy’den Sarıyer’e uzanan iki saatlik rüya gibi Boğaz turu olacaktır. Yeni hizmete açılan ve açılmadan adı dünyaya yayılan Karaköy Galataport’tan başlayacak tur güzergahında; Kabataş İskelesi, Dolmabahçe Sarayı, günümüzde Kempinski Hotel olan tarihi Çırağan Sarayı,  Yıldız Parkı, Ortaköy, Boğaz Köprüsü, Kuruçeşme, Arnavutköy, Bebek, Aşiyan, Rumeli Hisarı, Baltalimanı, Boyacıköy, Emirgan, İstinye, Yeniköy, Tarabya, Kireçburnu, Büyükdere Limanı ve Sarıyer bulunmaktadır. Güzergah üzerinde göreceğiniz tarihi camiler, saraylar, yalılar, yat limanları, korular, restoran, cafe gibi sayısız mekanlar ve İstanbul’u dinamizm katan insanlar adeta sizi selamlayacaklardır.

İstanbul Klasik Araba Kiralama
İstanbul Klasik Araba Kiralama

İstanbul klasik araba kiralama hizmetinin önemli noktalarından biri de siz istanbul’un eşsiz manzarasını izlerken araçta bulunan Action Kameralar tur boyunca otomatik çekim yapacak ve hem turunuzu hem de klasik aracınızda sizi kaydedecektir. Siz de bu eşsiz turu ölümsüzleştirebilirsiniz.

İstanbul Eski Araba Kiralama ve Gelin Arabası

Günümüzde birçok evlilik adayı bu mutlu günlerine klasik araba ile adım atmak istiyorlar. Hem nostaljik bir istanbul turu yaşamak hem de fotoğraf çekimi için klasik araç talep ediyorlar. Genellikle 50’li ve 60’lı yılların gözde araba modelleri, istanbul klasik araba kiralama hizmetinde kullanılmaktadır. Özel şoförlü, talep edilen şekilde süslenmiş ve otomatik video kayıt olanağı bulunan araçlarla güzel bir istanbul turu ardından düğünün yapılacağı mekana gidilmekte ve düğün sonrası gelin ve damat gidecekleri yere transfer edilmektedir. Düğün dış mekan fotoğraf çekimlerinde klasik araçlar çok kullanılmaktadır. Hatta bazen sadece dış çekim için bile istanbul vintage araba kiralama yapılmaktadır.

Ayrıca nişan törenleri, sünnet düğünleri, kurumsal etkinlikler, sürpriz yıldönümü ve doğum günü kutlamaları, sevgililer günü, festivaller ve turist gezileri içinde istanbul’ da klasik araba kiralama hizmetinden yararlanılmaktadır.

İstanbul Klasik Araba Kiralama Rezervasyon İşlemleri

İstanbul profesyonel hizmet veren ve istenildiğinde rehberli tur yapan şirket bulunmaktadır. İstanbul klasik araba turu firmasına internet sitelerinden ulaşılabildiği gibi direk ofislerine giderek rezervasyon yaptırmak mümkündür. Özel bir gün ve organizasyon için kiralama yapılacaksa en az 10 gün önceden araç seçimi yaparak rezervasyon gerçekleştirilmelidir. Özellikle yaz ve bahar aylarında klasik araç kiralama taleplerinin yoğun olması nedeniyle erken rezervasyon önemlidir.

İstanbul retro araba kiralama sırasında mutlaka aracın yasal belgeleri firmadan talep edilmeli ve incelenmelidir. Aksi halde kötü sürprizle karşılaşmak can sıkıcı olacaktır.

İstanbul eski araba kiralama tarihleri kesin bir şekilde ifade edilmelidir. Genellikle kiralanan araçlar zamanında firmaya teslim edilmez ise kiralama sözleşmesinde ifade edilen yaptırımlar uygulanmaktadır. Bu yüzden araç alış ve teslim ediş tarihlerinden emin olup sözleşme yapmanız çok daha iyi olacaktır. Boğazda klasik araba kiralama süresi en az 2 saattir. 2 saatten daha az süreliğine kiralama yapılacaksa özel ücret talep edilmektedir. İsteğinize göre istanbul klasik araç turumuzda profesyonel fotoğrafçı kiralayabilirsiniz.

İstanbul üstü açık araba kiralaması yapmak için karşınıza birçok firma çıkacaktır. Önemli olan doğru firmayı seçmektir. Bu yüzden firmaların referansları oldukça önemlidir. Bu konuda internet üzerinden araştırma yapabileceğiniz gibi çevrenizde daha önce istanbul retro Araba Kiralama hizmeti almış yakınlarınızdan da fikir alabilirsiniz. Sitemizden boğazda teknede düğün içeriği için tıklayabilirsiniz.

© 2013 - 2022 Gezginkolik.com