Boğazda Yat Turu

Boğazda Yat Turu

Boğazda yat turu misafirlerimiz dilediği gibi hem Ailesi hem de Arkadaşlarıyla dilediği gibi harika zaman geçecektir. sizlere özel yat turumuz sizlerin seçeceği yat kategorilerimiz ile sadece size özel olan yat modellerimizden birisi ile boğazda yat turu organizasyonu düzenleyebiliriz. 2 saat boyunca sadece sizin bulunacağınız yatlarımız ile boğaz keyfi yaparken istediğiniz müziği dinleyebileceksiniz. Özellikle havaların ısınması ile birlikte yaz aylarında fazlasıyla popüler olan turlarımız için bizleri arayabilirsiniz. Tekne modellerimizden seçim yapabilir ve dilediğiniz gibi organizasyon düzenleyebiliriz.

WhatsApp için +90 541 342 21 05 nolu numaraya tıklayabilirsiniz. Yada direk +90 541 342 21 05 nolu numaradan bizi arayabilirsiniz.

Farklı birçok gün için tercih edebileceğiniz boğada yat turu özel gün kutlamaları içinde yapılabilmektedir. Boğazın muhteşem görselinden yararlanırken aynı zamanda değişen gösterilerden de faydalanılabilmektedir. Boğada yat turu gündüz ya da gece yapılabilmektedir.

İstanbul Boğazda Yat Turu
İstanbul Boğazda Yat Turu

Sevdikleriniz için yapacağınız kutlamalar için tercih ederken aynı zamanda boğazın güzelliğini yaşamak içinde tercih edebilirsiniz. Boğazda yat turunu gündüz tercih ederken gece kutlamaların daha ideal olması sebebi ile gece de seçebilirsiniz. Yat turunu düğünler ya da kına turu içinde seçebilirsiniz. Yat turu seçimlerinde farklı ebatlara ve özelliklere sahip olan seçimlerden faydalanabilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz organizasyona göre de yat tercihleri farklı fiyatın belirlenmesi açısından da önemlidir.

Boğazda Yat Turu Seçiminde Nelere Dikkat Etmeli?

Eşsiz güzelliği ile gündüzleri farklı olmak ile beraber geceleri ile muhteşem bir şölene destek sunan boğazı kutlamalarınız da yat turuna yer açabilirsiniz. Lüks ve ekonomik olan yat turları arasından seçim yaparak düğün, kına gecesi, doğum günü kutlaması, evlilik teklifi, mezuniyetlerin yanı sıra iş yemekleri içinde tercih edebilirsiniz. Boğazda yat turu seçiminde gerçekleştirilecek olan organizasyona göre tercihler belirlenebilir. Yapılacak olan tur için organizasyon şirketlerinden yararlanabilirsiniz. Organizasyona göre değişen birçok farklı seçimlerden faydalanmanız mümkün olur.

Yat kiralama işlemlerinde organizasyona göre tekne ebatları önem taşır. Bu sebep ile tekne ebatlarına dikkat edilmesi gerekir. Boğazda yat turu organizasyonunda sadece ebatlar değil yatın sunduğu hizmetler de önemlidir. Lüks yat seçimleri daha pahalı olmak ile beraber birçok imkânı tanımaktadır. Ekonomik yat seçimleri ise bazı istisnalar olmasının yanında uygun fiyat seçeneğinde de faydalanılmaktadır. Boğazda yapılacak olan yat turunda organizasyon şirketinden yararlanırken de yapılacak olan seçimleri önceden belirlemeniz önerilir. Kişi sayısı, organizasyon içeriği ve yemekli ya da yemeksiz olan tercihler gibi değişen içerikler de bulunmaktadır.

Boğazda Yat Turu ile Kutlama

yat turu seçimlerinde değişen birçok kutlamaya yer açılabilmektedir. Doğum günü, mezuniyet, yılbaşı kutlamaları, evlilik teklifi gibi birçok farklı kutlamayı boğazda yapmanın keyfini yaşarken unutulmaz anıları da yaşamanız mümkün olur. Bunun yanı sıra düğün ya da kına gecelerinizi de boğazda yapmanın ayrıcalığını edinebilirsiniz. Boğazda yat turunu kurumsal yemeklerinizi de yapabilirsiniz. İş yemeklerinizi eşsiz bir manzaranın tadını çıkararak yaparken çalışanlarınız için ya da iş görüşmeleriniz için de gerçekleştirebilirsiniz. Boğazda yat turu ile kutlamalarda gündüz ya da gece olan seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Saatlik, günlük ya da haftalık seçimlerden yararlanabilirsiniz. Sevdikleriniz ile muhteşem bir yat turu yapmanın yanı sıra sevdiklerinize sürpriz yapmanın da avantajını elde edebilirsiniz.

Kutlamalarda tekne süslemelerinden yararlanmanın yanında gece yapılacak olan kutlama için ise lazer, havai fişek, volkan gibi değişen tercihleri de seçebilirsiniz.  Sevdikleriniz ile yapacağınız bu özel kutlamada kişi sayısını önceden belirlemeniz de yat kiralama için etkili olan seçimdir.

İstanbul Yat Turu
İstanbul Yat Turu

Kısa Boğazda Yat Turu

Boğazda yapılacak olan tur ile muhteşem anları yaşamanız mümkün olur. Sadece kutlama ya da çeşitli organizasyonlardan yararlanarak değil aynı zamanda sevdiğiniz ile özel ve güzel bir zaman yaşamak içinde kısa boğazda yat turu seçiminden yararlanabilirsiniz. Deniz üstünde olmanın enerjisini elde edebileceğiniz yat turu gündüz ya da gece yapılabilmektedir. Ortalama olarak 2 saat olarak belirlenen kısa boğazda Tekne Turu haftanın her günü ve günün her saati tercih edilebilmektedir. Kısa boğaz turu için yat gezinizde belirlenen rotayı tercih etmenin yanı sıra farklı rota tercihlerinden de yararlanabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile baş başa kalmanın avantajını elde edebileceğiniz turda sürpriz evlilik teklifi, sürpriz kutlamalar ya da sevdiklerinizi mutlu edecek olan seçimlere yer açabilirsiniz. Sadece romantik anlarınız için değil ayrıca dostlarınız ile de boğazın manzarasında keyifli anları yaşamak içinde kısa boğaz yat turunda yararlanabilirsiniz.

Kısa boğazda yat turu seçimlerinizde yat tercihinizi yapmanız yeterli olmak ile beraber herhangi bir organizasyon planınız var ise buna göre de seçimlerinizi genişletebilirsiniz. Boğazda yapılacak olan kısa yat turu fiyatları ise tekne seçimlerine, yemek ya da ikramlara göre değişim göstermek ile beraber ek hizmet detayları da fiyatın belirlenmesinde önem taşımaktadır. Aynı zamanda gece ve hafta sonu olan Boğazda Tekne Turu seçimleri de hafta içi ve gündüz yapılan turlara göre biraz daha pahalı olmaktadır.

Boğazda Yat Turu Transfer

misafirlerimiz dilerlerse ek paketimiz olan transfer etkinliğimizden yararlanabilirler transfer paketimiz misafirlerimizin konforlu bir şekilde yatlarına gelmelerini sağlıyor hem geliş hem de dönüş olarak sizleri aldığımız yere bırakıyoruz transfer paketimiz olabilecek gecikmelerin önün geçmekle beraber sağlık bir konfor sağlıyor.

Rezervasyon Bilgisi Hakkında

Erken rezervasyon her zaman önemlidir. özellikle yaz aylarında fazlasıyla yoğun bir aktivite olduğundan önceden rezervasyon yapmanız sizlere birçok kolaylık sağlayacaktır. Misafirlerimiz ayrıca isterlerse bir diğer popüler olan etkinliğimiz yatta doğum günü partisi organizasyonumuza da bakabilirler.

© 2013 - 2024 Gezginkolik.com