Boğazda Tekne Kiralama

Boğazda Tekne Kiralama

Boğazda Tekne Kiralama İstanbul Boğazı’nın Asya ve Avrupa’yı birleştiren kültürel tarihine unutulmaz anlara şahit olmaya ne dersiniz ? Boğazda Tekne organizasyonumuz oldukça popülerdir. Organizasyonumuzla sizlere hizmet vermekteyiz. Dünyanın en ünlü boğazlarından olan İstanbul boğazında eşsiz Ortaköy manzarası ile İstanbul Boğazın’ da unutulmaz Boğazda tekne organizasyonumuzdan yararlanabilirsiniz. Organizasyonumuz’ da profesyonel ekibimiz ile beraber sizlere unutulmaz anlar yaşatacağız. Bunun için yapmanız gereken yat ve tekne modellerimize göz atmanızdır.

WhatsApp +90 541 342 21 05 numaradan misafirlerimiz dilerlerse erken rezervasyon için mesaj atabilirler yada +90 541 342 21 05 numaradan arayabilirler.

Tüm yıldan, hızlı iş hayatından, kalabalık büyük şehirlerden bıkmış insanlar, kendilerini doğaya, özellikle deniz kıyısına adamak isterler ve Boğazda tekne kiralama seçeneklerinden faydalanırlar. Yoğun iş stresinden kurtulmanın en iyi yolu denizin kokusunu almaktır. Denize en yakın tatil, mavi yolculukta bir yat kiralamadır. Türkiye sahilleri Çeşme’den Antalya’ya uzanan sahil şeridi, geziler için özel yat kiralayabileceğimiz en güzel sahillerden bazılarını saklıyor. Özellikle Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Göcek, dünyanın her yerinden deniz tutkunlarının ilgisini çekmekte ve yoğun talep görmektedir. Tekne kiralama fiyatları Mavi Yolcu olarak bilinen kişiler firmalardan özel tekneler kiralayarak tatillerini bu el değmemiş kıyılarda geçirirler. Bir tekne kiralamak ve denize yakın bu ıssız koyları keşfetmek ve yıldızların altında bir güvertede uyumak sizi kalabalık dünyadan uzaklaştıran bir deneyimdir.

Boğazda Tekne Kiralama Fiyat
Boğazda Tekne Kiralama Fiyat

Tatiller İnsanlar buldukları tatil fırsatlarından en iyi şekilde yararlanmak isterler. Farklı rotalara seyahat etmek, yeni yerler görmek, doğayla iç içe olmak, rahatlamak ve sakinleşmek her insanın zaman zaman ihtiyaç duyduğu şeylerdir. Denizin insanların zihni ve bedeni üzerinde gençleştirici bir etkisi vardır. Bu yüzden insanlar yaz için sabırsızlanmakta ve güneşin, tertemiz denizin hayalini kurmaktadır. Bir turizm cenneti olan ülkemizde özellikle kıyı illerinde yaz çok yoğun geçmektedir. Boğazda Tekne Kiralama bu organizasyonumuzla İnsanlar çokça eğlenmekte ve rahatlamaktadırlar. Ancak tatil anlayışı da zamanla değişmiştir. İnsanlar artık şehirde olduğu gibi surların içinde kalmak istemiyor.​ Doğayla baş başa kalacakları bir tatil planlıyorlar. Bu programların başlangıcı tekne turudur. Gündüz güneşin ve denizin tadını çıkarırken, geceleri yıldızların altında oturup onları izlemek ayrı bir keyiftir.

Neden Tekne Kiralama Bu Kadar Popüler

Pek çok Boğazda tekne kiralama firması, aileniz veya arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçirebileceğiniz, şehre yakınlaşabileceğiniz ve insanları daha iyi tanıyabileceğiniz bir tatil yaşamanız için hizmet sunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışından gelen turistlerin hepsi yaz tatilinde tatile çıkmakta, sadece seyahat etmek değil, aynı zamanda geçen yılın baskısını da atmak istemektedir. Bunun için tatillerde farklı etkinliklere katılmak isterler. Günümüzde tekne turları bunlardan biridir. Tekne kiralayarak ailenizle birlikte yelken açabilir ve farklı yerler görme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu arada açık havada yüzebilir ve güneşlenebilirsiniz. Ayrıca doğum günü, evlilik teklifi, yıldönümü gibi özel günler için organizasyon ayarlayabileceğiniz yegâne hizmetlerden biridir.

Öncelikle ne tür bir tekne kiralamanız gerektiğini, ihtiyaçlarınızı ve yapacağınız gezi ile ilgili almak istediğiniz hizmetleri anlaştığınız firmaya bildirebilir, Boğazda tekne kiralama hizmetleri için size en uygun tekne tipini ve fiyatını önererek bir plan yapmalarında yardımcı olabilirsiniz. Sizin için en kaliteli hizmeti vermek için eğitilen profesyonel ekiplerle her şey kusursuz olacaktır.

Boğazda Tekne Kiralama Hakkında
Boğazda Tekne Kiralama Hakkında

İstanbul Tekne Kiralama Seçenekleri

İstanbul Tekne Kiralama Seçenekleri içerisinde pek çok çeşit barındıran bir hizmettir. Teknenin yanı sıra kiralayabileceğiniz pek çok gulet ve benzeri deniz araçları da mevcuttur. Müşterilerin konforlu yaşam alanları, ahşabın sıcaklığı ve ferah kabinleri nedeniyle tercih ettikleri teknelerden biri teknedir. Hizmet tamamen tekne personeli tarafından verilmektedir. Tüm tekneyi arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte kiralayabilirsiniz. Mürettebat masrafları, tekne sigortası dahildir. Yiyecek ve içecekler ek ücrete tabidir. Bu özellikler elbette hizmet alınan firmaya göre değişiklik göstermektedir.

Motoryatlar, lüks segmentlerin yanı sıra yüksek motor gücü ve hızı ile diğer seçeneklerdir. Mürettebat ve kalkış limanı ve mazot masrafları bazı firmalarda ekstraya girmektedir. Türk ustaları tarafından el işçiliği ile yapılmış guletler, Türkiye’ye özgü ahşap teknelerdir. Geniş yaşam alanları, kalabalık grupları taşıyabilmeleri ve sımsıcak ahşap yapısı ile her bütçeye uygun fiyatlarla gulet tekneler sizleri beklemektedir. Ayrıca kendinizi rüzgârın sesine kaptırmak istiyorsanız firmalardan yelkenli kiralayabilirsiniz. Kaptanlı veya kaptansız yelkenli kiralayabilirdir fakat bu hizmet, gemi trafiği açısından yoğun olduğu için Boğaz’da sıklıkla gerçekleştirilmemektedir., Boğazda organizasyonumuz olan Boğazda tekne kiralama son zamanların popüler aktivitesi haline gelmiş bulunmaktadır çeşitli ek paketlerimizle beraber organizasyonumuzu oldukça zenginleştiriyoruz transferlerimiz ve profesyonel ekibimizle beraber misafirlerimize oldukça keyifli zaman geçirmelerini sağlıyoruz.

Tur modellerimiz hakkında

Yukarıdaki teknelerin fiyatları yapım, ekipman, boya ve donanım yıllarına göre değişiklik göstermekte olup bir teknenin fiyatını belirleyen en önemli unsur bakım ve ekipmanıdır. Belli mevsim ve dönemlerden önce rezervasyon yapmak %40 ‘ye varan indirimlerle Boğazda tekne kiralama için Dikkat edilmesi gereken noktalar, örneğin fiyatlara dahil olan ve olmayan hizmetlerdir, guletlerde sarf malzeme hariç tüm masraflar tekne kiralama fiyatına dahil olmasına rağmen bu unsurlar farklılık gösterebilir. Ayrıca navigasyon barındıran motorlu tekneler ve yatlar da mevcuttur.

misafirlerimiz dilerlerse Boğazda tekne kiralama hizmetimiz dışında diğer etkinliklerimize de bakabilirler son dönemlerde oldukça popüler olan boğazda teknede düğün olan organizasyonumuzu da inceleyebilirler.

© 2013 - 2024 Gezginkolik.com