Boğazda Lazerle Evlilik Teklifi

Boğazda Lazerle Evlilik Teklifi

Lazerle Evlilik Tekliflerinin popüler mekanı olan İstanbul Boğazı’nın kültürel tarihi ve eşsiz manzarasında boğazda lazerle evlilik teklifi eşliğinde hayatınızda ilk defa yaşayacağınız organizasyonumuzla sizlere hizmet vermekteyiz. Asya ve Avrupa’yı birleştiren kültürel tarihi ile Boğazın ortasında Boğaz köprüsü altında eşsiz Ortaköy ve Üsküdar manzarası ile İstanbul Boğazın’ da unutulmaz bir evlilik teklifine ne dersiniz? Boğazda lazerle evlilik teklifi organizasyonumuz oldukça popülerdir. Hayatınızdaki ilk ve eşsiz olan evlilik teklifi organizasyonumuz profesyonel ekibimiz ile beraber sizlere unutulma bir evlilik teklifi organizasyonu sunuyoruz. Yalnız bunun için hızlıca rezervasyon yapabilir ve yat ve tekne modellerimizden sizler için uygun olanı seçebilirsiniz.

WhatsApp için +90 541 342 21 05 nolu numaraya tıklayabilirsiniz. Yada direk +90 541 342 21 05 nolu numaradan bizi arayabilirsiniz.

Rengin her tonunun birbirine uyum gösterdiği ülkemizin bu nadide şehri, İstanbul’da modern hayatı ve tarihi mirası bir arada yaşayacağınız eşsiz manzara eşliğinde İstanbul boğazında harika anılar biriktirebileceksiniz. Yat veya teknemiz sizin istekleriniz doğrultusunda önceden hazırlanmaktadır. boğazda lazerle evlilik teklifi sürprizlerinizi bizimle daha önceden paylaşırsanız profesyonel ekibimizle yatınızı ve teknenizi istediğiniz şekilde hazırlayabiliriz. Oldukça popüler olan ek paketlerimizle zenginleştirebilirsiniz. Bu ölümsüz anlarınıza sizlere eşlik etmekten mutluluk olacağız. Yatta veya teknede süslemeleriniz, süprizleriniz ve yazılarınız için önceden bizimle iletişime geçmelisiniz. Boğazın ortasında boğaz köprüsü altında Ortaköy manzarası içinde profesyonel fotoğrafçı ekibimizle ile  hayatınızda ilk kez yaşayacağınız harika anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Boğazda Lazerle Evlilik Teklifi

Sizlere özel yat veya tekne kiralayıp 2 saatten başlayan süreler ile Lazerle Evlilik Teklifi kutlaması yapabilirsiniz. Yatlarımız veya teknelerimiz sizlerin istekleri doğrultusunda önceden rezervasyon ile farklı şekillerde süslenebilmektedir. Balon, çiçek gibi konseptlerimiz sizin istekleriniz doğrultusunda yapılmaktadır. Ayrıca süslemiş olduğumuz yatlarımızda kaliteli hoparlör sistemimiz ile keman dinletisi müzik yayını da yapabilmekteyiz. Misafirlerimiz dilerlerse eğlenirken drone çekimi ile anı ölümsüzleştirebilirler. Farklı hizmetleri birbirinden ayrı olarak fiyatlandırdığımız için içlerinden bütçenize uygun olanları seçerek uygun fiyatlı boğazda lazerle evlilik teklifi yapabilirsiniz.

Ek paketlerimiz;

  • Boğazda özel Yat Süslemesi
  • Yemek menülerimiz
  • Teknede Doğum Günü Partisi
  • Özel Balon Süslemesi
  • Teknemize giriş yaparken sizlere özel Volkan ile Karşılama
  • Vip Transfer Hizmeti
  • Yatta profesyonel fotoğrafçı
  • Özel Keman Dinletisi
  • Drone Çekimi

Gibi farklı seçeneklerimiz arasında dilediğinizi seçebilirsiniz. İsterseniz bu seçeneklerimize birlikte bakalım.

Boğazda Lazerle Evlilik Teklifi
Boğazda Lazerle Evlilik Teklifi

Boğazda Doğum Günü Partisi Süslemesi Nasıl Yapılır?

Boğaziçi’ni değerli bir kolye gibi birbirine bağlayan Boğaziçi Köprüsü’nün altında özel bir lazer gösterisi sunuyoruz. Aynı zamanda arka planda Boğaz’ın en güzel yerlerinden biri olan tarihi Ortaköy Cami manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. Boğazın ortasında, Boğaz’ı değerli bir hazine gibi birbirine bağlayan Boğaziçi Köprüsü’nün altında, tarihi Ortaköy Camii manzarası eşliğinde özel bir lazer şovu yapacağız. Tüm ihtişamıyla sizi çok değerli hissettirecek.  Lazer gösterisi sırasında köprünün altına Türkçe veya İngilizce metin yazdırabilirsiniz. Başka süprizleriniz de olabilir, ancak önceden bilgi vermeniz gerekir. Lazer şovu ve Yatta Lazer Evlilik Teklifi organizasyonu sırasında güzel fotoğraflarınızı çekebilen profesyonel fotoğrafçılarımızın anı ölümsüzleştireceğini unutmayın. Bu sayede eşiniz kendini özel hissedecek ve bu güzel organizasyonun keyfini daha da fazla çıkarabilecek.

Boğazda Lazerle Evlilik Teklifi Volkan ile Karşılama

Dilerseniz teknede lazer teklifi için yata adımınızı atarken sizi volkanla da karşılayabiliriz. Ayrıca volkan ile karşılama süresi boyunca dilerlerse profesyonel fotoğrafçılardan oluşan ekibimiz fotoğraflarınızı çekebilmektedir. Boğazda lazer evlilik teklifi sırasında sunduğumuz tüm özel hizmetler sayesinde eşiniz hayallerinin kutlamasına Volkanlı bir karşılama ile katılacak ve kendilerini çok özel hissedeceklerdir.

Boğazda Lazerle Evlilik Teklifi VIP Transfer Hizmetimiz

Misafirlerimiz teknelerimizin hareket ettiği yerlere kendileri gelebilmektedir. Ya da dilerlerse kendilerini bu harika anlara özel aracımız olan Mercedes Vito ya da VW Transporter gibi araçlar olmaktadır. VIP transfer hizmeti ile misafirlerimizi kaldıkları otellerden ya da bulundukları bölgeden alarak yatta lazer ile evlilik teklifi turu için hareket edilecek noktaya kadar lüks araçlarımız ile getirebilmekteyiz. Bu ek paketimiz gecikmeleri tamamen ortadan kaldıracaktır misafirlerimiz dilerlerse aracımızı da süsleyebiliriz. Bu hem misafirimizi özel hissettirecek hem de daha kolaylık sağlayacaktır. İstanbul’un harika manzarasına özel transfer hizmetimizden yararlanabilir. Ayrıca turdan sonra yine misafirlerimizi kaldıkları otellere ya da kaldıkları lokasyona geri bırakmaktayız. Bu sayede misafirlerimiz yatta lazerle evlilik teklifi organizasyonlarına daha rahat ve daha konforlu bir şekilde gelebilmektedirler.

Boğazda Lazerle Evlilik Teklifi Profesyonel Fotoğrafçı

Bünyemizde bizimle çalışan ekibimiz profesyonel fotoğrafçılarımız eğer misafirlerimiz dilerlerse tur boyunca kendilerine hizmet verebilmektedir. Profesyonel fotoğrafçı hizmetimiz ek ücret karşılığında sunulmaktadır. İşinde son derece uzman ve tecrübeli olan fotoğrafçılarımız sizleri İstanbul’un gözde manzaralarında profesyonel çekimler yapabilmektedir. İstediğiniz gibi ve sizleri profesyonelce de yönlendirebilir hizmetimizde yatta lazerle evlilik teklifi sırasında en güzel karelerinizi çekerek bu anları ölümsüzleştirmenizi sağlayacaktır.

Misafirlerimiz talepleri doğrultusunda ek hizmetimiz olan profesyonel fotoğrafçı hizmetinden Fotoğrafçılarımız misafirlerimizin istekleri doğrultusunda da konseptler oluşturabilmektedir.

Lazerle Evlilik Teklifi Keman Dinletisi

Lazerle Evlilik Teklifi sırasında Boğazın eşsiz manzarası gezinti yaparken tarihin ve kültürel Boğazın eşiğinde evlilik teklifimizin en popüler paketimiz olan keman dinletisi ile turumuzu daha da zenginleştirebilirsiniz. Misafirlerimiz dilerse ek olarak sunmuş olduğumuz kemancı ile dileğiniz şarkıları canlı olarak dinleyebilir ve güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Eğer kemancı hizmetinden faydalanmak isterseniz bize daha önceden haber vermenizi rica ediyoruz.

Boğazda Lazerle Evlilik Teklifi Drone Çekimi

Misafirlerimiz dilerse drone hizmetimizden yararlanabilirler. Drone hizmetimiz size eşsiz manzaramızda mükemmel kareler biriktirmenizi sağlayacaktır. Hizmetlerimizin sonuncusu ise havadan profesyonel drone çekimidir. Ekibimiz siz güzel vakit geçirip eğlenirken en güzel İstanbul ve Boğaz manzaraları ile birlikte en güzel anlarınızı kayıt altına alarak bugünü her zaman hatırlamanıza yardımcı olacaktır. Profesyonel drone çekimleri özellikle doğum günü ve evlilik teklifi organizasyonlarımızda en çok tercih edilen ek hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Ayrıca Değerli Misafirlerimiz İsterlerse Teknede Doğum Günü Partisi etkinliğimize de göz atabilirler

Dilerseniz Türkçe sayfamızın dışında dilerseniz istanbul private yacht tour isimli İngilizce sayfamızda ziyaret edebilirsiniz..

© 2013 - 2024 Gezginkolik.com