Batuhan Kızılöz Kimdir – Kampa Turizm

0
631
Batuhan Kızılöz Kimdir - Hakkında
Batuhan Kızılöz Kimdir - Hakkında

Kendisi İstanbul’ un en eski ve ayakta kalmış acentacılarından biridir. Acenta sahibi Batuhan Kızılöz rehberlik yaparak kazandığı parayla acentasını kurduğunu söylüyor. Hayat hikayesini anlatırken çocukluk yaşlarında babasının iş nedeni ile yurt dışına giden ve bunu bir avantaja dönüştürmüş girişimcilerden.

İlk olarak ortaokul yıllarında Amsterdam’ a gitmesinin, Hollandaca öğrenmesinde etkisi yüksek olduğunu söylüyor. Ortaokulu Hollanda’ da okuyan Batuhan Kızılöz Hollandacasının ana dil seviyesine ulaştıktan sonra gene babasının görevi için bu sefer ailece Hamburg’ a gidiyorlar. Almanya’ da Goethe Enstitüsü’ ne giden Batuhan Kızılöz, bir yandan da Turizmde kendisini geliştirmek için Hamburg’ ta bir acentada işe başlıyor. Kendisi o dönemde “dil avantajımı kullanarak hem Flamanca, hem Almanca hemde İngilizce konuşuyordum” diye ekliyor. Yaşadığı ülkelerdeki kültür farklılıkları ve turizm eğilimlerine dikkat ederek Türkiye’ de bir süre rehberlik yaptıktan sonra Kampa Turizm‘ i kurarak hayallerine bir adım daha yaklaşıyor.

Batuhan Kızılöz Kimdir - Levent Işıklı - Casablanca
Batuhan Kızılöz Kimdir – Levent Işıklı – Casablanca

1996 yılında beri Gemisinin başında duran Batuhan Kızılöz yılların verdiği tecrübe ve altyapı ile ekstrem sporlar üzerine uluslar arası başarıları hedefliyor ve önce Türkiye’ de hiç yapılmamış olan Towing Yamaç Paraşütü’ nü Türkiye’ ye getiriyor. Sonrasında Türk bayrağını taşıyan bir acenta sahibi olmak için Casablanca’ da Uluslararası Gran Fondo yarışını gerçekleştirdi. Bir Türk acentacı olarak Türk markalarını başka kıtada tüm dünya televizyonlarında ve basılı yayında tanıtmış oluyor. Kendisinin 2016 yılında bilişim kurslarına gittiğini ve yenilenen turizm anlayışında eski düzenin kalmadığını söylüyor. Bu yüzden 1 yıl boyunca arama motorları ve kendi sektöründeki bilgilerini internet dünyasına taşımaya başlıyor. Gittiği kurslarda eğitmenlik yapan Levent Işıklı ile tanıştığını belirten ve kendisiyle birlikte Kampa Turizmi geliştirmeye başladıklarını sözlerine ekliyor. 2016 yılında kendisi gibi Acentacı olan ve Fransız ekolünden gelen Dündar Karabenli ile ortaklık yaparak gücünü yaymış ve arttırmış. Kampa Turizm olarak yaptığım en iyi ortaklık diye eklerken, yeni ofislerini yeni fikirler çıkması açısından dekore ettiklerini ve odası olmayan bir çalışma ortamı gerçekleştirdiklerini söylüyor. Hepimiz aynı masada çalışarak üretkenliğimizi ve projelerimizi dirsek teması kurarak hazırlıyoruz. Ofisimiz içerisinde barımız bulunuyor ve çalışma saatlerimiz yok.

Günümüzde, Kampa Turizm olarak çeşitli ülkelerden charter uçuşları gerçekleştirmektelerdir. Türkiye’ nin her bölgesine turizm götürmeyi hedefledikleri ve bunu mümkün oldukça başarmışlar.

Kendisi turizm de her şeyin değiştiğini ama bir tek hizmet şeklinin değişmediğini söylüyor. Ofis ortamında odaları ve paravanları yıktıktan sonra daha fazla organize olduklarını her fikri hayata geliştirmek için araştırma yaptıklarını belirtiyor.  Kampa Turizm çatışı altında
www.cappadociaparagliding.orgwww.toutistanbul.comwww.toutelaturquie.comwww.toutelacappadoce.comwww.voyagesturquie.comwww.voyagesturkey.comwww.ucigranfondocasablanca.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here