Aytaç Yıldırım Kimdir – Parasız Gezginden Lüks Yat Kiralamaya

0
1129
Aytaç Yıldırım Kimdir - Parasız Gezgin
Aytaç Yıldırım Kimdir - Parasız Gezgin

Şimdi size parasız gezginden Lüks Yat kiralama sektörüne uzanan Aytaç Yıldırım kimdir hikayesini anlatacağız. Sıfırdan Arap, Rus ve diğer milyarderlere ulaşmanın kolay olmadığından bahsedelim biraz.

Aytaç Yıldırım Kimdir sorusuna en güzel cevabı kendisi veriyor aslında. Kendisini Sultan Ahmet çocuğu, resepsiyon görevlisi, rehber, kapalı çarşı esnafı, halı satıcısı, kuyumcu hanutçusu olarak adlandırıyor. 13 yaşından beri otellerde çalışmış, turistler ile iç içe kalmış. Her gün farklı müşteri profilleri ile turizm sektörüne erken yaşta başlamış. Sultan Ahmet’ te yürürken mahalle muhtarı, Bebekte müşteri karşılarken prezantabl iş adamı. Parasız gezgin lakabı ise lise yıllarını bitirdikten sonra Türkiye’ yi gezmek ile başlıyor. Sırtında çantası ile otobanlarda otostop çekmiş. Daha o yaşlarda cesaret ve korkusuzca seyahat ederek kendine olan güvenini bir adım daha ileri taşıyor.

Çalışma hayatında en çok sattığı turları düşündüğünde tekne turları birinci sırayı alıyormuş. Bunun üzerine gayet amatörce düşünüp bir domain almış. Aldığı ismi arkadaşları ve çevresiyle paylaşmış. Tabiki her iş te olduğu gibi yapamayacağını düşünenler olsa da kendisine inanan dostları da olmuş. Bu dostlarının da yardımı ile web sitesini kurmuş ve kendisine yardımcı olan insanları da işine dahil etmiş.

Aytaç Yıldırım Kimdir – Lüks Yat Kiralama

Daha çok erken yaşlarda web sitesi üzerinden yapılan satışlar ile daha iyi hizmet vermek için işine yatırım yapmaya devam etmiş. Yaşının genç olmasına rağmen bu prestijli sektörde yavaş yavaş yer edinmeye başlamış. İnternet dünyasının gücüne inancını hiç kaybetmemiş her yapacağı adımda bilişim destekleri almış. Sonrasında sitesine koyacağı tekneler için,  tüm Lüks Tekne sahipleri ile bir araya gelerek portföyünü genişletmiş.

Lüks tekne kiralamak isteyen insan profillerini çok iyi analiz ederek daha sunum halinde nasıl alıcı hale getirebilirim diye kendi yöntemini oluşturmuş. Tabi bunları burada paylaşamıyoruz 😀 Kendisi çok hassas bu konuda.

Aytaç Yıldırım kimdir sorusunun aslında en güzel yanıtını da kendisi veriyor.

“Parasız gezdİğİm dönemlerde kİ heyecan ve amatörlüğümü kullanarak profesyonel İş yapıyorum” dİyor kendİsİ

Her bilgiye aç olduğunu söylerken, her müşteriyi kendisini özel hissettiren hizmet veriyormuş. Para tekneyi kiralarken çok önemli, fakat o paranın devamını sağlamak için kendimi onları yerine koyuyorum. Bu da bir sonraki müşterinin aslında tanıtımını yapmak gibi bir şey diyor. Memnun kalan her misafirim devamında bana yeni müşteriler gönderiyor aslında. Çünkü Lüks tekne her yerde var fakat hizmet öyle değil. Her ülke insanının farklı profillerde hizmet beklediğinin altını çiziyor. Dündar Karabenli kimdir yazısı için tıklayabilirsiniz.

İş hayatında başarılarının devamını diliyoruz.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here