antalya gece hayatı nerede

Antalya Gece Hayatı

Antalya, denizi, kumu, güneşi, doğası ve tarihi yapıları ile yerli ve yabancı turistlerin gözde tatil yerlerinden biridir. Tabi ki tüm bu güzellikler yanı sıra hareketli, eğlenceli Antalya gece hayatı da eklenince mükemmel bir tatil müjdelemektedir.

Renkli gece hayatına sahip Antalya’da binlerce gece kulübü, canlı konser mekanları, meyhane ve barlar bulunmaktadır. Dünyaca ünlü diyebileceğimiz eğlence mekanlarında köpük partileri, karaoke, canlı sahne performansları, revü grupları dansları gibi çılgın partiler, tatilcileri cezp etmektedir.

Antalya Gece Hayatı, her yaş grubuna ve herkesin zevkine yanıt vermektedir. Özellikle genç yaş grubunun tercih ettiği disco – bar, canlı müzik mekanı, rock bar gibi çok hareketli mekanlardan, sohbet ile müziğin bir arada yaşandığı meyhanelere, caz kulüplerine birçok seçenek sunmaktadır.

Makalemizde sizlere Antalya Gece Hayatı nın belli başlı mekanlarını tanıtacağız. Eğlence hayatı her ne kadar anlatılmaz yaşanır olsa da olası Antalya tatiliniz için planlama yapmanıza yardımcı olacak bilgiler paylaşacağız.

Antalya Gece Hayatı denince akla ilk gelen bölge Lara Sahilidir. Çünkü çılgın eğlencelerin ve renkli gecelerin en yoğun olduğu bölge Lara’dır. Lara’da bulunan belli başlı mekanlar, Jolly Joker Pub, Inferno, Zodiac Bar, Havana Club, Kalina Bar, Neptuno Bar, Gaga Club Lara ve saymakla bitmeyecek yüzlerce gece kulüpleridir.

Jolly Joker, ünlü konser salonlarından biridir. En popüler sanatçıların canlı performanslarını tercih edenler için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca sıra dışı konsept partilerinde birinci adresidir.

Gaga Club Lara, Antalya Gece Hayatı’nın en gözde gece kulüplerindendir. Muhteşem manzarası, çarpıcı iç mekan tasarımı, son teknoloji ses ve ışık sistemleri ile birinci sınıf kalitede bir eğlence mekanıdır. Ünlü DJ’lerin, sanatçıların, dansçıların canlı performanslarını sergiledikleri Gaga Clup, sahne şovlarından, konserlere, konsept partilere ev sahipliği yapmaktadır.

antalya gece hayatı
antalya gece hayatı

Club Ceila, Muratpaşa Lara’da 7/24 hizmet veren barlardan biridir. Gündüz beach club, akşamları gece kulübü olarak renkli partiler, şovlar, DJ performanslar eşliğinde müşterilerini en iyi şekilde ağırlamaktadır.

Antalya Gece Hayatı’nın en hareketli olduğu bir başka ilçesi de Kemer’dir. Kemer gece hayatının en popüler mekanları;

Antalya Gece Hayatı Mekanlarından Inferno

Club İnferno Kemer, Muhteşem bir ambiyans, mükemmel iç mekan tasarımı, son teknoloji ses ve ışık sistemleri ve çılgın eğlence merkezlerinden biridir. Sennheiser USA Şirketi‘nin yaptığı ankette  dünyadaki en iyi 100 gece kulübü sıralamasında 4. olmuştur. Özellikle turistlerin en çok tercih ettiği mekanlardandır.

Aura Club Kemer, 3 bin kişilik kapasiteye sahiptir. Yerli ve yabancı birçok ünlü sanatçının, DJ ve Dansçının sahne aldığı ender mekanlardan biridir. Köpük partileri ile ünlenmiş kulüpte konsept partiler oldukça renkli görüntüler sergilemektedir.

antalya gece hayatı - inferno
antalya gece hayatı – inferno

Moonlight Burlesque, Moonlight Park içinde mükemmel bir atmosfere sahip, benzersiz dans şovları, DJ perforsmanları ile Antalya Gece Hayatının en güzel örneklerindendir.

Hahara Club da yine Moonlight Park içinde yer almaktadır. Önde gelen eğlence mekanlarındandır.

Alanya’da ki eğlence merkezlerinden de birkaç adres verelim.

Havana Club, iki katlı mekanda açık hava tesisleri, balkonlar ve VIP salonları bulunmaktadır. 1000 kişi kapasiteli mekan, dünyaca ünlü DJ’lerin performanslarına, yerli ve yabancı sanatçılara ve özel sahne şovlarına ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle isminde anlaşılacağı gibi Küba ve Brezilya dansçılarının sahne aldığı Latin geceleri şovları ile ünlüdür. Diğer gece kulüplerinden farkı giriş ücretsizdir.

Club Summer Garden, Antalya Gece Hayatı nın renkli ve en köklü mekanlarındandır. Tropikal bahçe konsepti ile konserlere, DJ performanslarına, dans gösterilerine ev sahipliği yapmaktadır. Bahçede 4 bar, bir havuz ve VIP katı bulunmaktadır.

Antalya Gece Hayatı - Summer Garden
Antalya Gece Hayatı – Summer Garden

Hareketli Antalya geceleri sadece gece klüplerinden ibaret değil elbette. Tüm tatil beldeleri restoranları, hareketli limanları, hediyelik eşya dükkanları, sokak bar ve meyhaneleri ile turistlerin tatillerine renk katmaktadır.

Antalya Kaleiçi de Antalya gecelerinin renkli ve hareketli yerlerindendir. Canlı müzik mekanları, restoranları, meyhaneleri, kafeleri ile yerli yabancı turistlerin eğlenceli zaman geçirecekleri mekanlarla doludur. Kaleiçi nde Akdeniz Çiçek Pasajı, 3 katlı hoş mekanı ve muhteşem deniz manzarası ile Antalya’nın en ünlü türkü barlarındandır. Nefes yemekleri, yerli yabancı içkileri ile nezih bir atmosfere sahiptir. Özellikle seçkin sanatçı ve grupların konserlerini kaçırmamanızı öneririz.

Antalya, gece hayatı da gündüz hayatı da mükemmel denecek turistik şehirlerdendir.

Antalya müzeleri için tıklayabilirsiniz.

© 2013 - 2024 Gezginkolik.com